“Antyszopka noworoczna”

“Antyszopka noworoczna”

Groteska – tylko tak można określić rozpaczliwe rządowe działania, zmierzające do przyciągnięcia uwagi społeczeństwa i wzbudzenia odpowiednio gorącego odzewu w sprawie szczepień przeciw wirusowi sars-cov-2!

Zapowiadane w mediach zaangażowanie celebrytów do pro-szczepionkowej kampanii reklamowej, realizowane jest z wielkim rozmachem! Nawet na jej użytek wykreowano, mającą wzbudzić wiele emocji – “aferę”.

“Komisja do wyjaśnienia ewentualnych nieprawidłowości w procesie organizowania i prowadzenia szczepień przez Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o. o. rozpoczęła pracę – poinformowała w niedzielę rzeczniczka WUM Marta Wojtach”.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-03/kontrola-w-wum-ws-szczepien-prezes-oddala-sie-do-dyspozycji-rady-nadzorczej/?ref=zobacz_takze

Już, nie tylko będziemy słuchać zachęt, wynagradzanych przez koncerny szczepionkowe, ekspertów, ale rozbudzone w nas niskie instynkty każą nam przepychać się i wołać z zawiścią: “my też chcemy szczepionkę – już! teraz! natychmiast!”. Czy tak oceniają nas rządzący? A może to jest tylko strategia, która ma nas zniechęcić do szczepienia? Rząd, nie mogąc wprost sprzeciwić się naciskom światowej finansjery i samozwańczych “zbawców świata” – chce nas ostrzec? Politycy nie mogą tak po prostu powiedzieć  Polakom: ratujcie zdrowie swoje i swoich bliskich – uważajcie na to zagrożenie!

Przecież producenci szczepionek zostali zwolnieni od jakiejkolwiek odpowiedzialności za wyprodukowane przez siebie preparaty!!!

Robert Kennedy Jr (omówienie fragmentu wypowiedzi): Precedens miał miejsce już w 1986 roku w USA. Firmy farmaceutyczne (także Pfizer – wtedy Wyeth) skutecznie zaszantażowały administrację prezydenta Regana takim apelem, że na każdy 1$ zysku z produkcji szczepionek, tracą 20$ na wypłatę odszkodowań i jeśli nie zostaną zwolnione z finansowej odpowiedzialności, przeniosą swoje firmy poza granice USA.  Kongres USA, po zapytaniach skierowanych do koncernów, czy nie można po prostu produkować bezpiecznieszych szczepionek, otrzymał odpowiedź, żeszczepionki są w nieuniknikniony sposób niebezpieczne”!!!  Wobec takiej odpowiedzi  (w tym brzmieniu zapisana w dokumentach) i wobec powszechnego przekonania, że szczepionki są niezbędne dla bezpieczeństwa publicznego, w 1986 r. Kongres zatwierdził  ustawę, która dziś nazywa się Vaccine Act (program rekompensat). Zwolnienie koncernów farmaceutycznych z płacenia odszkodowań, a po drugie, także – zwolnienie z przeprowadzania testów bezpieczeństwa dla stosowanych produktów biologicznych (taką nazwę ustalono dla szczepionek) otwarło bramę do czerpania olbrzymich zysków. Szczepionki to jedyny produkt farmaceutyczny, którego bezpieczeństwo stosowania nie musi być sprawdzone!

Wypowiedź Roberta Kennedy’ego Jr., który w 2019 r. wygrał proces sądowy z rządem Stanów Zjednoczonych i udowodnił 30. letnie zaniedbania rządowych agencji w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego, zamieszczona została przez parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych.

https://www.youtube.com/watch?v=il8vyAGwAXk&feature=youtu.be

https://youtu.be/Mtzq43vOAnE  Fakty kryminalne – osądzone – dot. koncernu Pfizer.

Dziś każde z państw, zawierając z producentem umowę kupna szczepionek, zwolniło  go od wszelkiej odpowiedzialności (i związanej z bezpieczeństwem, i ze skutecznością). Rządy państw biorą na siebie zobowiązanie do wypłaty odszkodowań, gdy pojawią się niepożądane odczyny poszczepienne wśród tych, którzy przyjmą szczepionkę. A skąd będą w Polsce pieniądze na ten fundusz?
Czy z podatków obywateli? Tak jak i olbrzymie pieniądze już wydane przez rząd na zakup szczepionek!

Ps.

Od komentującego – Marco:

Wiarygodność PCR i inne ważne informacje – dr Micheal Yeadon, były wiceprezes Pfizer. https://www.cda.pl/video/62577230f

 

 1. Pani Heleno, a jak Pani skomentuje wypowiedź Papieża Franciszka odnośnie szczepienia: “… samobójczy negacjonizm, którego nie potrafię wyjaśnić.”

  Odpowiedz
 2. Kobieto , opamiętaj się /wykształcenie teologiczne / . Świat składa się z materii i uduchowienia. Kopiuj-wklejko. Przestań krzywdzić ludzi. Podaj alternatywę wyjścia z dzisiejszej tragedii światowej/skoro udajesz taką mądrą’ /

  Odpowiedz
 3. Pani “Autorka kopiuj wklejka” powinna zająć się czymś co babcie robią najlepiej a nie siać propagandę.

  Odpowiedz
 4. Pod rzekomymi filmami dowodami które Pani wstawia tutaj i w poprzednich wypocinach w sekcji komentarzy jest zlot szurów i foliarzy którzy nawet nazwy swoich kont podali losowo. I to ma służyć jako dowód?

  Odpowiedz
 5. A mamy jakąś alternatywę zamiast szczepionki? Zakładam że nie, zatem rozumiem że nie przeszkadza Pani życie podczas pandemii z mnóstwem ograniczeń?

  Odpowiedz
 6. Brawo, niech się Pani nie przejmuje hejterami wierzącymi w zabobony. Dowody naukowe przerastają ich możliwości.

  Odpowiedz
 7. Helena

  Witam! Nie pytając o zgodę Pana Marco, przytaczam jego komentarz spod już niewidocznego tekstu. W linkach dyskusja specjalistyczna. Utkwiły mi dwie wypowiedzi, pyt. i odp.: 1. po co genetyczne szczepionki, zamiast lepiej poznanych i już stosowanych? 2. bo trzeba iść do przodu, a postęp w dziedzinie szczepień wymaga wykonania eksperymentu na “dużej próbie”! NIKT MNIE O TYM NIE UPRZEDZIŁ, ŻE BĘDĘ PRZEDMIOTEM EKSPERYMENTU!
  – Czy szczepionki na bazie mRNA mogą powodować tworzenie się pętli R i pękanie DNA?
  https://www.researchgate.net/post/Can_mRNA_based_vaccines_cause_R-loop_formation_and_DNA_breaks
  – Skutki uboczne szczepionek mRNA:
  https://www.researchgate.net/post/Side_effects_of_mRNA_vaccines
  – Co się stanie, jeśli szczepionki mRNA sprowokują enzym Odwrotnej Transkryptazy i zaczną zmieniać DNA?
  https://www.researchgate.net/post/What_happens_if_these_mRNA_vaccines_cause_Reverse_Transcriptase_enzyme_and_start_to_change_DNA
  – Szczepionki mRNA COVID-19 a ciśnienie krwi:
  https://www.researchgate.net/post/COVID-19_mRNA_vaccines_and_Blood_Pressure

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.