Jak Stany Zjednoczone wyhodowały na własnej piersi jadowitego gada? [Felieton Heleny Grembeckiej]

Jak Stany Zjednoczone wyhodowały na własnej piersi jadowitego gada? [Felieton Heleny Grembeckiej]

Wykluło się to to dawno temu… Początkowo wydawało się słabe i bezbronne. Ale w pewnym momencie zaczęło gwałtownie rosnąć,  potężnieć! Był to czas trwania “zimnej wojny”, kiedy rządową decyzją w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, firmy farmaceutyczne zwolnione zostały całkowicie od jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działania szczepionek.

Warto wrócić do tych informacji! http://lubliniecki.pl/29106-2/ Robert Kennedy Jr (tu omówienie fragmentu jego wypowiedzi): Precedens miał miejsce w USA. Firmy farmaceutyczne (także Pfizer – wtedy Wyeth) skutecznie zaszantażowały administrację prezydenta Regana takim apelem, że na każdy 1$ zysku z produkcji szczepionek, tracą 20$ na wypłatę odszkodowań i jeśli nie zostaną zwolnione z finansowej odpowiedzialności, przeniosą swoje firmy poza granice USA.  Kongres USA, po zapytaniach skierowanych do firm farmaceutycznych, czy nie można po prostu produkować bezpieczniejszych szczepionek, otrzymał odpowiedź, że “szczepionki są w nieunikniony sposób niebezpieczne”!! (w tym brzmieniu – zapis w dokumentach). Wobec takiej odpowiedzi i wobec powszechnego przekonania, że szczepionki są niezbędne dla bezpieczeństwa publicznego (groźba ataku bronią bioloczną), Kongres w 1986 r. zatwierdził  ustawę, która dziś nazywa się Vaccine Act (program rekompensat). Zwolnienie koncernów farmaceutycznych z płacenia odszkodowań, a także – zwolnienie z przeprowadzania testów bezpieczeństwa dla stosowanych “produktów biologicznych” (taką nazwę ustalono dla szczepionek), otwarło bramę do czerpania olbrzymich zysków. Szczepionki to jedyny produkt farmaceutyczny, którego bezpieczeństwo stosowania nie musi być sprawdzone!

Wypowiedź Roberta Kennedy’ego Jr., który w 2019 r. wygrał proces sądowy z rządem Stanów Zjednoczonych i udowodnił 30 letnie zaniedbania rządowych agencji w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego –  tu inf. tekstowa – http://cioz-dobrostan.pl/. Tu film – https://www.cda.pl/video/6352181ed. Fakty kryminalne – osądzone –  dot. wprowadzania do sprzedaży szkodliwie działających leków przez koncern Pfizer. https://youtu.be/Mtzq43vOAnE

Michael Yeadon – wie o czym mówi, bo pracował w firmie Pfizer. Teraz kieruje apel o przeciwstawianie się systemowemu ubezwłasnowolnieniu ludzi. https://www.bitchute.com/video/cG3IWAAbNcRE/

Przegląd faktów związanych z dzisiejszą “pandemią” – Event 201 – “ćwiczenia pandemiczne” https://www.cda.pl/video/72274127c

Jad gada rozlał się na cały świat i sięgnął także Polski! Wszyscy jesteśmy dziś zagrożeni jego działaniem i musimy świadomie się przeciwstawiać!

 https://www.cda.pl/video/81622730c Telewizja internetowa wRealu24 – ORDO MEDICUS – konferencja – Lekarze i Naukowcy na rzecz Zdrowia, Wolności, Prawdy i Niezależnej Nauki – lekarze: dr Martyka, dr Basiukiewicz, lek. Jerzy Milewski, lek. pediatra Krystyna Sienkiewicz – PSN LiN, mec. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź, dr Mariusz Błochowiak, dr Piotr Witczak (biolog medyczny – immunologia komórkowa). Na jego stronie https://proremedium.pl/ jest zestawienie ponad 100 rzetelnie przeprowadzonych badań i metaanaliz pokazujących, że noszenie masek NIE JEST SKUTECZNE, a jednocześnie jest szkodliwe dla zdrowia. Dr P. Witczak wykazuje też BRAK PODSTAW NAUKOWYCH za wprowadzaniem segregacji sanitarnej, gdyż “zaszczepione” osoby jednakowo przenoszą wirusy jak – “niezaszczepione”.

Do jednoczących się, niezależnych środowisk naukowców, lekarzy i prawników, dołączyli także polscy przedsiębiorcy. Powstał Ruch  Społeczny – PSG – Powszechny Samorząd Gospodarczy https://www.ruchspolecznypsg.pl/  Przedstawiono już projekt Ustawy o powszechnym samorządzie gospodarczym. Konferencja – OBUDŹ SIĘ POLSKI PRZEDSIĘBIORCO W-wa 1.10.2021 https://www.cda.pl/video/867050482/vfilm mówcy: dr nauk ekonom. D. Grabowski PSG (m.in. ocena, czym jest “Polski Ład”), mec. J. Kapczyńska, mec. P. Nogal – Stowarzyszenie Prawników GŁOS WOLNOŚCI – apel i główne hasło: NIE DAJMY SIĘ DZIELIĆ!, J. Czauderna – Izba Gospodarcza GASTRONOMIA POLSKA, prof. dr hab. Paweł Soroka, Polskie Lobby Przemysłowe – społeczna organizacja opiniotwórcza i opiniodawcza, K. Kossakowska, W. Solski – Ogólnopolski Związek Zawodowy Samozatrudnionych WBREW (zrzesza ok. 20 tys. osób), Krzysztof Tytko – Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych.

Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus. Jest to oddolna, niezależna i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywa Instytutu Ordo Medicus. Celem pracy Komisji jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego. Jeśli zebrany materiał dowodowy na to pozwoli, to zostaną postawione zarzuty osobom podejrzanym.

https://www.youtube.com/watch?v=QiDeJUOZYv8

“Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją!” (Mahatma Gandhi)

 1. To jest jak w horrorze – myślisz, że pozbyłeś się upiora…a on nagle ożywa i znowu atakuje

  Odpowiedz
 2. No no… Pani Helena w szczytowej formie … Ciekawe czy na naukach przedślubnych też jest taka mądra xD

  Odpowiedz
 3. Jak dobrze, że Pani znów się pojawiła, już zacząłem tęsknić z Pani wybitną twórczością, trudno żyć bez Pani linków.

  Odpowiedz
 4. Helena

  Dzięki za zamieszczenie!
  Mocno Pan zafiksowany na punkcie horroru, panie Waldemord! A to tylko: niewygodna dla wielu – PRAWDA, która już powszechnie dochodzi do głosu!
  Panie Henryku, proszę przyjść i sprawdzić:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.