Kolejny spektakl “Teatru po Pracy”. Zapraszamy!

Kolejny spektakl “Teatru po Pracy”. Zapraszamy!

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejne przedstawienie Teatru po Pracy, pod tytułem „Tu i Teraz”. Premiera odbędzie się 28 listopada 2018 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 15 zł, do nabycia przez internet na stronie MDK, w zakładce “KUP BILET” oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

TU i TERAZ, to rodzaj zapisu różnych historii przeciętnego człowieka, które zdarzają się tuż obok. Za ścianą, w sypialni, na spacerze. Historii, które zmieniają nasze podejście do życia i tym samym perspektywę patrzenia na świat. Przewartościowujemy wtedy wszystko. Pozostaje nam tylko TU i TERAZ.

Wobec pewnych zdarzeń często jesteśmy bezradni. Często nas te zdarzenia przerastają, ale warto mieć nadzieję i wiarę w cud. Wszyscy podświadomie oddalamy od siebie wizyty lekarskie, wczesną diagnostykę, zniechęceni mocno biurokracją. Pozostaje żal do całego świata. Dlaczego ja? Dlaczego ona? Dlaczego on? Boimy się diagnozy, ale finał przecież może być optymistyczny, i często tak właśnie jest, więc im wcześniej tym lepiej…

Premiera spektaklu połączona jest z akcją edukacyjną Lublinieckich Amazonek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.