Magia świąt na lublinieckim rynku.

Magia świąt na lublinieckim rynku.

W niedzielę mieszkańcy powiatu lublinieckiego kontynuowali weekend pełen licznych atrakcji zwiastujących nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Tego dnia najwięcej powodów do radości miały dzieci, które na rynku głównym spotkały się ze Świętym Mikołajem!

Wcześniej mieszkańcy wzięli udział w 2-dniowym Kiermaszu Świątecznym w Miejskim Domu Kultury. Odbyła się tutaj promocja książki “Jeżyk zwany pajacykiem” autorstwa Alicji Podgrodzkiej.

Z kolei na rynku zorganizowano koncert pod nazwą “Wszystkie dzieci mocno wierzą w to”, w którym wystąpiła Bernadeta Kowalska. W imprezie na uczestniczył Burmistrz Miasta Lubliniec, Edward Maniura.

Występ artystki przyciągnął sporą grupę mieszkańców a świąteczna sceneria, kolorowe światła, elf oraz Mikołaj, pozwoliły wszystkim poczuć magiczną atmosferę, której nie da się doświadczyć w innych miesiącach roku.

Kulminacyjnym punktem niedzielnego spotkania było oficjalne włączenie oświetlenia na choince, która w najbliższych miesiącach będzie zdobić najważniejszy plac w Lublińcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.