Agata Woźniak – Rybka w nowej roli! Czym zajmie się była dyrektor MDK Lubliniec? Zaskakujący wpis na Facebooku

Agata Woźniak – Rybka w nowej roli! Czym zajmie się była dyrektor MDK Lubliniec? Zaskakujący wpis na Facebooku

W ostatnich dniach maja tego roku Agata Woźniak – Rybka, po 15 latach pracy, złożyła rezygnację z funkcji dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Zapowiedź wywołała lawinę komentarzy wśród internautów – decyzja wzbudziła ogromne zaskoczenie ale spotkała się jednocześnie z wieloma wyrazami wdzięczności za nieoceniony wkład Agaty Woźniak – Rybki w rozwój MDK.

Ówczesna dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu nie podała przyczyn, dla których złożyła rezygnację ze stanowiska. W wypowiedzi dla portalu “Lubliniec nasze miasto” zapowiedziała jedynie, że od września “podejmie inną pracę”.

Karty odsłoniła… dokładnie 1 września, zamieszczając kolejny wpis w portalu społecznościowym Facebook!

“Od dziś rozpoczęłam nową pracę jako Manager w Oblackim Centrum Młodzieży Niniwa w Kokotku, dzielnicy Lublińca. Restauracja i hotel to urokliwe miejsce w pięknej leśnej przestrzeni nad stawem”

– zachwala, wyraźnie zadowolona, Agata Woźniak – Rybka. Na zamieszczonym zdjęciu towarzyszą jej Ojciec Tomasz Maniura, tworzący od 2004 roku Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA oraz Tobiasz Król – Szef tutejszej kuchni!

Podobnie jak w przypadku informacji o rezygnacji z funkcji dyrektora MDK, tak i teraz internauci żywo zareagowali na wiadomość o zatrudnieniu Agaty Woźniak – Rybki w dzielnicy Kokotek: “Najlepsze co mogło przytrafić się Niniwie” – skomentował Tomek. To tylko jedna z wielu pochlebnych opinii pod adresem pani Manager.

To nie koniec interesujących doniesień z lublinieckiego świata kultury. Agnieszka Raj – Kubat, reżyserka tutejszego “Teatru po pracy”, objęła funkcję dyrektora Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Gratulujemy!  

Czytaj również:

Co z wyborem nowego dyrektora MDK Lubliniec? Zaskakująca decyzja Komisji Konkursowej!

Zdjęcie: Agata Woźniak – Rybka [Facebook]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.