Bezskuteczne poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Ciasna. Policja opublikowała rysopis mężczyzny

Bezskuteczne poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Ciasna. Policja opublikowała rysopis mężczyzny

60-letni mieszkaniec gminy Ciasna zaginął na początku marca tego roku. Z inicjatywy wójta gminy, Zdzisława Kuleja strażacy przeszukali rowy i przyległe tereny wzdłuż głównych dróg. Zarówno działania prowadzone przez strażaków, jak i policjantów z Wydziału Kryminalnego KPP Lubliniec jak dotąd nie przyniosły rezultatu.

Zaginiony regularnie widywany był chodząc pieszo w różnych kierunkach na terenie gminy. Dlatego Wójt Gminy Ciasna mgr inż. Zdzisław Kulej podjął inicjatywę, aby przeszukać rowy i przyległe tereny wzdłuż głównych dróg w gminie – czytamy na stronie Urzędu Gminy Ciasna.

Strażacy z lokalnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej przeprowadzili akcję poszukiwawczą w dniu 31 marca. Wyznaczeniem tras i rejonów oraz koordynacją działań kierował Komendant Gminny OSP, Krzysztof Strzoda. Patrolowano również brzegi największych stawów w Ciasnej z użyciem drona obsługiwanego przez mieszkańca Sierakowa Śląskiego i członka tutejszej jednostki OSP, Grzegorza Nowaka.

Niestety, wszystkie te działania nie przyniosły rezultatu. Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego, prosimy o zgłaszanie do wójta, lub Policji – informuje gmin.

Dane oraz rysopis zaginionego mieszkańca opublikowano na oficjalnej stronie Policji: TUTAJ

Na podstawie / zdjęcie: ciasna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.