Dni Otwarte z Zespołem Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Artyści zapraszają do swojej siedziby już w najbliższy weekend [KOSZĘCIN]

Dni Otwarte z Zespołem Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Artyści zapraszają do swojej siedziby już w najbliższy weekend [KOSZĘCIN]

Co roku o tej porze Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zapraszał publiczność do swojej siedziby na wielki piknik artystyczny „Święto Śląska”, będący uroczystym zakończeniem sezonu i kolejną rocznicą założenia Zespołu.

W roku 2020, po raz pierwszy w historii, imprezę odwołano ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Teraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” powraca do organizacji wydarzeń choć planowane imprezy będą przygotowywane zgodnie z wymogami sanitarnymi.

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” otwiera swoją siedzibę i zaprasza do jej odwiedzenia w ostatni weekend czerwca. W dniach od 25 do 27 czerwca w koszęcińskim zespole pałacowo-parkowym odbędą się DNI OTWARTE Z ZESPOŁEM PIEŚNI i TAŃCA „ŚLĄSK” – trzydniowa impreza, podczas której zaplanowano wiele atrakcji.

Większość z nich dostępna będzie w otwartej przestrzeni pałacowo – parkowej. Artyści zapraszają do udziału w koncertach, wydarzeniach edukacyjnych, wystawach oraz pokazach multimedialnych. Na plenerowej scenie zaprezentuje się także sam gospodarz Dni Otwartych – Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.

PROGRAM DNI OTWARTYCH Z ZESPOŁEM PIEŚNI I TAŃCA “ŚLĄSK”:

  1. Panie redaktorze – panie radny powiatowy. Czy starosta, wójtowie i burmistrzowie mogą odwołać swój zakaz organizacji imprez, który obejmuje całe wakacje aż do końca września? W tym momencie są one śmiechu warte i pokazują, że wszystkie ich decyzje znaczą tyle co hazielpapier.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.