“Dzień Talentów” z Górnikiem Zabrze i Sporting Football Academy już 15 sierpnia na Stadionie Miejskim w Lublińcu! [informacja o zapisach]

“Dzień Talentów” z Górnikiem Zabrze i Sporting Football Academy już 15 sierpnia na Stadionie Miejskim w Lublińcu! [informacja o zapisach]

Sporting Football Academy Lubliniec oraz Górnik Zabrze zapraszają na “Dzień Talentów”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia na Stadionie Miejskim w Lublińcu. Adresatami przedsięwzięcia są młodzi adepci piłki nożnej z roczników: 2014-2013 (Żak), 2012-2011 (Orlik) oraz 2010-2009 (Młodzik).

Jak informuje Sporting FA Lubliniec – Wydarzenie ma charakter testów piłkarskich, opartych na grach i kierowane jest przede wszystkim do zawodników z powiatu lublinieckiego – Zarząd Akademii podkreśla, że udział w rozgrywkach to szansa na zaprezentowanie swoich piłkarskich umiejętności oraz perspektywę dalszego rozwoju w profesjonalnych warunkach pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

W trakcie “Dnia Talentów” odbędzie się również specjalna prezentacja dla rodziców dotycząca wizji, celów oraz charakteru współpracy pomiędzy Sportingiem i Górnikiem, a co za tym idzie ścieżki rozwoju młodych zawodników.

Przypomnijmy, że 18 grudnia 2020 Sporting Football Academy Lubliniec oficjalnie dołączyła do “Programu kooperacji klubów Partnerskich Akademia Piłkarska Górnika Zabrze i Górnik Zabrze S.A.”, zostając wyłącznym partnerem zabrzańskiego Górnika na terenie powiatu lublinieckiego.

Współpraca zakłada m.in. wsparcie merytoryczne w kwestiach organizacyjnych i szkoleniowych, pomoc w organizacji turniejów i gier kontrolnych oraz udział w wydarzeniach organizowanych przez Górnik. Co ważne, grudniowa umowa otworzyła również szansę dla najzdolniejszych zawodników Sportingu poprzez promocję w barwach Akademii 14-krotnego Mistrza Polski!

Zapisy na Dzień Talentów prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny: TUTAJ
W treści należy wpisać “Dzień Talentów”

Plan ramowy Dnia Talentów:

  • Żak 10:00-12:00 (zbiórka 9:45)
  • Orlik 12:00-14:00 (zbiórka 11:45)
  • Młodzik 14:00-16:00 (zbiórka 13:45)

Powyższe ramy czasowe mogą ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszeń w trakcie zapisów. W przypadku ewentualnych pytań, możliwy jest kontakt telefoniczny: koordynator projektu Adrian Kucharski, tel. 609 755 337

Informacje w portalu Facebook: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.