Ekologia i kreatywność. Konkurs na najlepszy projekt logo firmy Green Waste Factory w lublinieckim “Kaziku”

Ekologia i kreatywność. Konkurs na najlepszy projekt logo firmy Green Waste Factory w lublinieckim “Kaziku”

W Zespole Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu odbył się konkurs na najlepszy projekt logo firmy ekologicznej “Green Waste Factory”. 

Celem konkursu, zorganizowanego dzięki współpracy ZSOT z pomysłodawcą i sponsorem głównym – firmą Makpol Recykling z Lublińca, było kształtowanie postaw proekologicznych oraz integracja młodzieży uczęszczającej do “Kazika”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Do udziału zgłosiło się aż 14 trzyosobowych zespołów z klas 3LOp, 1TLH, 3TLp, 3TIp, 2LO. Jurorzy najwyżej ocenili projekt wykonany przez uczennice klasy 2 Liceum Ogólnokształcącego: Magdalenę Głusiec, Julię Henne oraz Martynę Czudaj.

Członkinie zwycięskiej grupy otrzymały bony pieniężne w wysokości 500 do zrealizowania w sieci Media Expert. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystego obiadu w Hotelu Zamek Lubliniec.

Firma “Green Waste Factory” specjalizuje się w termicznym przekształcaniu odpadów. Działalność firmy Makpol Recykling opiera się na przetwarzaniu odpadów i produkcji wysokokalorycznych paliw alternatywnych przystosowanych do wykorzystania w przemyśle cementowym oraz w energetyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.