Fenomenalny mecz Tajfunu Harbułtowice! Udane otwarcie fazy play-off.

W pierwszym meczu rundy finałowej o miejsca 5-8 w rozgrywkach Młodzików, organizowanych przez Śląski Związek Piłki Ręcznej w Katowicach, Tajfun odniósł pewne zwycięstwo na ekipą Olimpii Piekary Śląskie!

Bardzo dobra gra w obronie do przerwy, kiedy straciliśmy 6 bramek, pozwoliła nam na spokojną kontrolę spotkania. W drugiej połowie, na ostatnie 7 minut, przy stanie 28-13, na boisko weszli zawodnicy z rocznika 2005 oraz 2006, i co najważniejsze, nie odstawali od starszych kolegów – podsumował zadowolony trener, Jakub Olczyk. W drużynie zadebiutował nowy bramkarz, Jakub Wilk. Kolejny mecz w fazie play-off drużyna z Harbułtowic rozegra w Sosnowcu, w najbliższy poniedziałek (11 marca) o godzinie 19:30.