“Moje miasto”. MDK Lubliniec przygotował atrakcję dla najmłodszych na ferie ziomowe. Zapisy od 7 lutego

“Moje miasto”. MDK Lubliniec przygotował atrakcję dla najmłodszych na ferie ziomowe. Zapisy od 7 lutego

Już niebawem, bo 14 lutego, rozpoczną się ferie zimowe w województwie śląskim. Miejski Dom Kultury w Lublińcu, wzorem ubiegłego roku, ponownie przygotował dla dzieci ciekawą propozycję “zadań na wynos”. Atrakcja ma zachęcić najmłodszych mieszkańców do wspólnego odkrywania historii i walorów miasta.

Tym razem inspiracją do wspólnej zabawy będzie mapa Lublińca. Oprócz tego na uczestników czeka mnóstwo twórczych działań, kreatywnych paczek, gier i ciekawych poszukiwań. Zestaw startowy będzie można odebrać w pierwszym dniu ferii, w działającej przy lublinieckim MDK Galerii pod Glinianym Aniołem od godz. 10:00.

Zadania są przewidziane na cały okres ferii. Podstawą będzie mapa, a z nią będą związane zadania. Będą też kreatywne paczki z instrukcją do wykonania prac plastycznych. Realizowanie poszczególnych zdań będzie prowadzić do kolejnych wskazówek, co zrobić dalej – zapowiada Karolina Kwaśniewska-Maroń z serwisu prasowego MDK Lubliniec.

Czasem uczestnicy będą musieli wykonać coś w domu, a czasem poszukać dalszych instrukcji na terenie miasta.

Nie chcemy zdradzać więcej szczegółów, gdyż ma to być niespodzianka dla uczestników – podkreśla Karolina Kwaśniewska-Maroń. Ważniejsze elementy będziemy publikować na stronie internetowej oraz na profilu Miejskiego Domu Kultury w portalu Facebook.

Zapisy ruszają 7 lutego w godz. 8.00-15.00 pod numerem telefonu 34 351 06 87.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.