Gmina Ciasna: Przetarg na świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego rozstrzygnięty. Znamy przebieg tras!

Gmina Ciasna: Przetarg na świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego rozstrzygnięty. Znamy przebieg tras!

Urząd Gminy Ciasna poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Przynajmniej do końca tego roku obsługą połączeń wytyczonych na trzech trasach zajmie się firma z siedzibą w Wieluniu.

Kwoty zaoferowane przez przewoźnika okazały się niższe od środków wyodrębnionych w budżecie gminy.

Na dwóch trasach mieszkańcy będą mogli skorzystać z 10 połączeń dziennie. W trzecim przypadku będzie to 5 połączeń.

Oto szczegóły: 


TRASA nr 1:

WĘDZINA-LUBLINIEC przez miejscowości: PANOSZÓW, SIERAKÓW ŚLĄSKI, PRZYWARY, JEŻOWA, CIASNA, GLINICA

Zamawiający przewiduje 10 kursów dziennie (kurs tam i z powrotem) od poniedziałku do piątku oraz w dni wolne 3 kursy dziennie z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Szacunkowa ilość dni, w których świadczone będą usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego dla trasy to 184 dni. Szacunkowa łączna wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wyniesie 23 088. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości wozokilometrów +-15%. Termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części nr 1: od dnia zawarcia umowy, do dnia 31.12.2021 r. Przetarg: 73 650,72 zł brutto.

TRASA nr 2:

WĘDZINA-LUBLINIEC przez miejscowości: PANOSZÓW, PATOKA, SIERAKÓW ŚLĄSKI, JEŻOWA, CIASNA, GLINICA 

Zamawiający przewiduje 10 kursów dziennie (kurs tam i z powrotem) od poniedziałku do piątku oraz w dni wolne 3 kursy dziennie z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Szacunkowa ilość dni w których świadczone będą usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego dla trasy to 184 dni. Szacunkowa łączna wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wyniesie 27 091,20. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości wozokilometrów +-15%. Termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części nr 2: od dnia zawarcia umowy, do dnia 31.12.2021 r. Przetarg: 86 420,93 zł brutto.

TRASA nr 3:

ZBOROWSKIE – LUBLINIEC przez miejscowości: MOLNA, NOWY DWÓR, DZIELNA, CIASNA 

Zamawiający przewiduje 5 kursów dziennie (kurs tam i z powrotem) od poniedziałku do piątku oraz w dni wolne 2 kursy dziennie z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Szacunkowa ilość dni w których świadczone będą usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego dla trasy to 215 dni. Szacunkowa łączna wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wyniesie 38 684,80. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości wozokilometrów +-15%. Termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części nr 3: od dnia zawarcia umowy, do dnia 31.12.2021 r. Przetarg: 123 404,51 zł brutto.

Na podstawie: BiP UG Ciasna

Po gminie Woźniki kolejny samorząd w powiecie lublinieckim uruchomił bezpłatne połączenia autobusowe na swoim terenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.