Homoseksualista masakruje kartę LGBT

Homoseksualista masakruje kartę LGBT

I tak, jak zdrowy chłopski rozum dyktuje, pojawiają się głosy sprzeciwu wsród homoseksualistów (jakiś czas temu, był to odzew mera jednego z francuskich miast – wydźwięk podobny do przytoczonej niżej wypowiedzi), dotyczące działań bojówek LGBT!

“Homoseksualista masakruje kartę LGBT+ Trzaskowskiego    

Popularny na YT vloger Ator zaprosił do rozmowy o Karcie LGBT+ mieszkającego od lat w Wielkiej Brytanii Polaka – psychologa. Gość vlogera jest zdeklarowanym homoseksualistą i równie zdecydowanym przeciwnikiem nie tylko Karty LGBT+, ale i wielu działań organizacji LGBT.

To będzie miało ogromny wpływ destrukcyjny na dzieci – uznał rozmówca Atora, przedstawiający się jako Michał. Homoseksualizm nie jest sprowadzaniem wszystkiego do seksu, jako orientacja charakteryzuje się tym, że osoba tej samej płci czuje pociąg emocjonalny do tej samej płci. To nie jest techniczne uprawianie seksu, to jest czucie pociągu we wszystkich aspektach… Więc jest to także miłość. Tu nigdzie nie ma mowy o miłości – zauważył.

(H. G. – I tu potrzebne jest wyjaśnienie: REAKCJA EMOCJONALNA, choćby mocna, TO JESZCZE – NIE MIŁOŚĆ! Owszem emocje towarzyszą miłości. Ale MIŁOŚĆ – TO PODJĘCIE ZOBOWIĄZANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LOS WYBRANEJ OSOBY – i to nie na dzień, dwa… TO POSTAWA: CHCĘ DLA NIEJ  DOBRA w każdym aspekcie życia – i przez całe życie! Taka miłość: wierna, wyłączna i odpowiedzialna raczej nie ma szans zaistnieć wsród osób homoseksualnych, których zasady życia są głównie przyjemnościowe!)

Tolerancji nie buduje się na przymusie, a to co robią organizacje LGBT od kilku lat, to jest przymuszanie heteroseksualnej większości do tego, że mają akceptować, czy im się to podoba czy nie, więc jest to terror – podkreślił.

Ten terror LGBT ma negatywny skutek zwrotny dla mnie geja (…) ponieważ każdy przymus rodzi reakcję. A to się za chwile może skończyć tym, że oberwę taki ja i podobni, którzy się z tym nie wychylali, a nawet byli przeciwko – zaznaczył.

Część organizacji LGBT powinno zostać zdelegalizowane (…) działają absolutnie na szkodę środowiska homoseksualistów. Ideologicznie zwłaszcza – powiedział.

Z czym społecznie mamy teraz do czynienia w Polsce? Z apartheidem. Mniejszość rządzi większością i wzbudza w niej strach – mówił w kontekście kurator Nowak i sportowej mistrzyni Klepackiej.

Jeżeli ktoś promuje edukacje seksualną, a właściwie edukacje homoseksualną dla sześciolatków, to to jest promocja pedofilii homoseksualnej – stwierdził.”

http://www.fronda.pl/a/homoseksualista-masakruje-karte-lgbt-trzaskowskiego,124149.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.