“Jak wyglądał woźnicki dinozaur?” Startuje drugi powiatowy konkurs dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych

“Jak wyglądał woźnicki dinozaur?” Startuje drugi powiatowy konkurs dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych

Gmina Woźniki – Referat Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miejskiego w Woźnikach oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach ogłaszają II Powiatowy Konkurs Plastyczno-Techniczny “Jak wyglądał woźnicki dinozaur?”.

Po ubiegłorocznej edycji, w której zasypaliście nas wspaniałymi obrazkami, tym razem zachęcamy was do realizacji w technice przestrzennej (modele z kartonu, plastelina, masa plastyczna i inne) oraz multimedialnej pracy komputerowej (grafika, prezentacja, film). Spróbujcie pokazać nam swoje wyobrażenie o dinozaurach. Przedstawcie w kreatywny sposób swój ulubiony gatunek dinozaurów oraz jego cechy charakterystyczne. Do dzieła! – zachęcają Organizatorzy.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli powiatu lublinieckiego. Obejmuje następujące grupy wiekowe i techniki wykonania prac:

I grupa – przedszkola – PRACA PRZESTRZENNA 3D
II grupa – uczniowie klas 1-4 – PRACA PRZESTRZENNA 3D
III grupa – uczniowie klas 5-8 – PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

Termin nadsyłania prac: 6 marca 2023 roku.
Podsumowanie konkursu połączone z rozdaniem nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi im. J. Lompy w Woźnikach, w drugiej połowie marca (termin ogłoszony zostanie później).

Na dodatkowe pytania odpowiedzą pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miejskiego w Woźnikach: promocja@wozniki.pl / tel. 34 366 99 08

REGULAMIN konkursowy dostępny jest: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.