Jedna kobieta – dwóch mężów?! Przed nami spektakl teatralny w MDK Lubliniec.

Jedna kobieta – dwóch mężów?! Przed nami spektakl teatralny w MDK Lubliniec.

Pewnego dnia Zeflik dowiaduje się, że jego żona… ma męża. Nie dowiaduje się tego z anonimowego listu czy przeczytanych wiadomości SMS. Mąż jego żony staje po prostu w progu mieszkania. Jak potoczy się ta historia? Już 4 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się spektakl teatralny pt. „Mąż mojej żony”.

Zeflik to Ślązak z krwi i kości. Odwiedza przybysz z Warszawy, niejaki Edmund. Mężczyźni nie znają się wcale, lecz łączy ich jakże istotna rzecz: kobieta. A dokładnie wspólna… żona Helena.

Dlaczego doszło do tak kuriozalnej sytuacji? Jak domownicy poradzą sobie z tym problemem? Czy w jego rozwiązaniu pomogą butelki wypitego alkoholu? Co wyniknie z niezwykłego spotkania?

Wszystkiego dowiecie się Państwo oglądając spektakl w reżyserii Henryka Adamka. Na scenie MDK zobaczymy Dariusza Niebudka oraz Dariusza Wiktorowicza.

To ponad półtorej godziny dobrej zabawy i śmiechu! Tej komedii nie można przegapić. Spektakl teatralny dla dorosłych na scenie MDK odbędzie się już 4 grudnia, o godz. 18.00. Bilety w cenie 29 zł dostępne w kasie kina oraz na stronie internetowej www.bilety.mdk.lubliniec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.