Kabaret SMILE wystąpi w Lublińcu! Warto pospieszyć się z zakupem biletów. Sala widowiskowa MDK tylko z połową dostępnych miejsc

Kabaret SMILE wystąpi w Lublińcu! Warto pospieszyć się z zakupem biletów. Sala widowiskowa MDK tylko z połową dostępnych miejsc

Wreszcie! Po długim oczekiwaniu spowodowanym obostrzeniami związanymi z sytuacją epidemiczną, już 10 czerwca na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zagra Kabaret SMILE – obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji rozrywkowych w Polsce. 

Kabaret wystąpi z programem “Tu i teraz”, w którym artyści zaprezentują szeroki wachlarz codziennych sytuacji z życia wziętych – zarówno typowego “Seby”, jak również celebrytów, których znamy z pierwszych stron gazet.

To również nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie.

Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. Co ciekawe, częścią każdego występu kabaretu “Smile” jest możliwość bezpośredniego udziału widzów, którzy “Tu i teraz” mogą stać się bohaterami show, a nawet współtworzyć fragmenty skeczy!

Ze względu na obowiązujące zasady sanitarne dwukrotny występ grupy – o godzinie 17.30 i 20.30 – odbędzie się przy 50% wypełnieniu sali. Uczestnicy wydarzenia muszą mieć założone maseczki.

Bilety są jeszcze dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie Kina “Karolinka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.