Kolejne, wakacyjne atrakcje w Lublińcu – zobacz propozycje “Galerii pod Glinianym Aniołem” [MDK]

Kolejne, wakacyjne atrakcje w Lublińcu – zobacz propozycje “Galerii pod Glinianym Aniołem” [MDK]

Działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu “Galeria pod Glinianym Aniołem” zaprasza na cykliczne zajęcia i promocje organizowane podczas trwających wakacji letnich 2021.

W każdy wtorek odbywać się będą WARSZTATY CERAMICZNE – Od 17.00 do 19.00 można oddać się twórczości w glinie! Wówczas dyżurować będzie instruktor, który chętnie doradzi przy realizacji wymarzonej, ceramicznej pracy. Co z materiałami do tworzenia? Nie trzeba się o nie martwić! Dokonując opłaty w wysokości 20 zł, Galeria gwarantuje glinę, dostęp do narzędzi, podwójne wypalanie i szkliwienie – informuje Karolina Groblińska z lublinieckiego MDK.

Piątki przeznaczone będą głównie DLA MŁODZIEŻY. Tego dnia młode osoby będą mogły skorzystać z “Happy hours” i kupić porcję lemoniady w cenie 1.50 złotych! Co więcej – możliwe jest też muzyczne “przejęcie” tarasu. Do dyspozycji będzie sprzęt grający, z którego młodzi po prostu mogą puścić swoją muzykę.

Weekend to czas na GRY PLANSZOWE. W soboty Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza do rozgrywek planszówkowych. Można wówczas przyjść ze swoją grą lub wypożyczyć te, dostępne na miejscu.

Z kolei w trakcie cyklu RODZINNE NIEDZIELE udostępniane będą gry XXL – ogromne bierki, fińskie kręgle czy planszówki, a więc wszystko co niezbędne, by miło spędzić czas z najbliższymi.

Galeria pod Glinianym Aniołem jest czynna przez cały tydzień w godzinach 15.00-21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.