Kolos na glinianych nogach zaczyna się chwiać!

W turystyce krajoznawczej najciekawsze i pozwalające najlepiej poznać każdy rejon świata są – samodzielne, dobrze wcześniej przygotowane wyprawy. Informatory wydawane pod komercyjną turystykę nie zawsze zawierają to, co dla nas najciekawsze, dlatego warto poznawać relacje obeznanych, wiarygodnych obieżyświatów. Podobnie w dzisiejszej rzeczywistości, globalnie skażonej “covidową” narracją – nie rządowe komunikaty, ale opisy faktów przekazane przez niezależnych obserwatorów, dostarczają wiarygodnych informacji o świecie. Optymistycznie pokazują one, że kolos – zwany pandemią, ma dwie kruche gliniane nogi:
1. nieprzydatność testów PCR do diagnozowania zachorowań na covid-19, potwierdzona jest orzeczeniami sądowymi,
            2. prawdziwa skuteczność preparatów szczepionkowych
jest dużo mniejsza niż zadeklarowali producenci.

               Naukowcy The Lancet podważają tezę o wysokiej skuteczności preparatów szczepionkowych (tak określoną przez producentów),  która faktycznie nie przekracza nawet – 2%!  Ze sposobu prowadzenia badań i prezentowania wyników można wyciągnąć wiele wniosków. Uwzględniając dodatkowe czynniki, otrzymujemy całkiem odmienne wyniki badań, także – sprzeczne. Wykorzystując tylko RRR (względne zmniejszenie ryzyka zachorowania) i pomijając ARR (bezwzględną redukcję ryzyka), wprowadza się w błąd raport, który wpływa na interpretację skuteczności szczepionki (…) Jeśli zatem porównamy RRR względem całej populacji, czyli tak, jak to powinno być zrobione od początku, dojdziemy do przerażającej tezy: 1,3% dla AstraZeneca–Oxford, 1,2% dla Moderna–NIH, 1,2% dla J&J, 0,93% dla Gamaleya i 0,84% dla szczepionek Pfizer-BioNTech” – tak wygląda rzeczywista skuteczność! https://paradyzja.com/the-lancet-skutecznosc-szczepionek-to-klamstwo/

BRADZO WAŻNE!!! Wiedza naukowa i prawna w zakresie podawania dzieciom genetycznego preparatu. https://psnlin.pl/list-polskiego-stowarzyszenia-niezale%C5%BCnych-lekarzy-i-naukowc%C3%B3w-do-dyrektor%C3%B3w-szk%C3%B3%C5%82-i-przedszkoli.html?fbclid=IwAR2XCUrHis48qVIjJBeDUw9LsLtLhmDEvKoHkiuVH9MmeqmWXW839xzmeiM

https://dorzeczy.pl/opinie/189877/liczne-pytania-o-skutecznosc-szczepionek-glos-krytykow.html

https://www.facebook.com/jon.savik.9/videos/132305125680039 szwajcarska naukowiec – dr Astrid Stuckelberger (doktorat w dziedzinie zdrowia międzynarodowego, wykładowca uniwersytecki: Genewa, Lozanna) o swojej eksperckiej współpracy z WHO.

https://www.facebook.com/jon.savik.9/videos/156652363191587/ panel amerykańskich lekarzy różnych specjalności, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi ze skutkami działania – podawanego masowo ludziom “genetycznego preparatu szczepionkowego”.

Sesja specjalna niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji ds. Korony pokazuje znaczenie  ofensywy prawniczej, która oparta jest o sieć współpracy prawników z całego świata.

Reiner Fuellmich – prawnik: “Dzięki tej współpracy istnieje możliwość wymieniania się doświadczeniami, pomysłami i strategiami działania, bo chociaż w poszczególnych krajach funkcjonują różne systemy prawne, to – fakty i zasady logiki są wszędzie takie same. Po uzyskaniu znaczącej liczby pozytywnych orzeczeń, działania prawników wejdą na poziom prawa międzynarodowego” (stan na połowę kwietnia 2021 r). Uszy Duszy #61 https://www.youtube.com/watch?v=O49KNN61vsE – także źródło niżej przedstawionych relacji:

Włochy – grupa prawie 200. prawników jest zaangażowana w obronę ok. 10 tys. pracowników służby zdrowia, którzy nie chcą się zaszczepić. Niestety, tylko pojedyńczy sędziowie stosują w praktyce przepisy prawa i konstytucji. Wielkim problemem jest podporządkowanie aparatu prawnego Włoch obecnej władzy. Uderzający jest też brak podstawowej wiedzy medycznej u większości urzędników. Prezydent Włoch jest byłym wysokim urzędnikiem sieci bankowej. (Jakieś przypadkowe podobieństwo do kariery zawodowej polskiego premiera?)

Wielka Brytania – system prawny jest w Wielkiej brytanii bardzo zły. Od 2008 roku pojawiło się wiele zmian w zapisach ustaw (narzuconych przez Unię Europejską), które teraz pozwalają na wprowadzanie obostrzeń i których legalność obecnie zaskarżać.

Kanada – na 10 kanadyjskich prowincji, tylko pięciu prawników przeciwstawia się totalitarnemu systemowi (relacja prawnika z Montreal Quebec). Rząd federalny nie narzucił jednego rozwiązania, więc każda prowincja ma swoje covidowe obostrzenia. Złożony jest pozew dotyczący legalności wprowadzonej godziny policyjnej oraz drugi – mający udowodnić, że śmiertelność w wyniku zarażenia SARS-Cov-2 jest porównywalna ze śmiertelnością sezonowej grypy – w nim jest także ujęta sprawa nieprzydatności diagnostycznej testów PCR.

USA – polityka Wielkiego Resetu, zaplanowanej i zorganizowanej agendy (Klaus Szwab – “Wielki Reset”) – załamuje się, ponieważ gubernatorzy niektórych stanów odmawiają jej realizacji. Sędziowie federalni posiadają dużą niezależność, co rodzi optymistyczne prognozy. Złożony został pozew o legalność wprowadzenia stanu wyjątkowego zagrożenia publicznego, wprowadzonego w stanie New Mexico. Po ogłoszeniu obowiązku szczepień dla pracowników pierwszego kontaktu w jednym z hrabstw, prawie wszyscy zaszantażowani zwolnieniem – ulegli. Tylko nieliczni walczą wspierani przez prawników (relacja z New Mexico).

Fakty historyczne, na których wyrosła masowa, systemowa korupcja: przyjęta w 1992 roku ustawa Prescription Drug User Act (aktualizowana w późniejszych latach) spowodowała, że FDA (Agencja Żywności i Leków), kiedyś w 100% finansowana z budżetu państwa, dziś jest “sprzedana” koncernom farmaceutycznym, które zapewniają jej 50-60% przychodów. Ciekawostka – Fundacja B. i M. Gates w latach 2000-2010 “zainwestowała”  miliard dolarów w “szkolenia” dla dziennikarzy, by prezentowali linię wymaganą przez Fundację (a już w latach 70. ubiegłego wieku ujawnione zostało, jak CIA i in. agencje wywiadowcze kształtowały opinie i poglądy społeczeństwa, umieszczając swoich agentów w redakcjach widących mediów). Cele filantropijne prywatnych fundacji są tylko przykrywką dla celów faktycznie realizowanych: dla wytyczania trendów politycznych, indoktrynacji i urabiania opinii publicznej. Fundacje unikają płacenia podatków i jednocześnie formują środowisko polityczno-społeczne i gospodarcze pod następne swoje plany i działania – 90% mediów w Stanach należy do sześciu największych korporacji (w Polsce: 90% mediów w rękach trzech niemieckich korporacji). Na skutek różnorakich korupcyjnych działań, dług publiczny USA – z 4 bilionów dolarów w 2006 roku, urósł przez 15 lat do – 28 bilionów dolarów. Czas “pandemiczny” spowodował najszybszy przyrost długu w historii (w kwietniu 2020 dług wynosił 24 biliony).  Od 1980 roku, kiedy wszedł akt prawny – tzw. The Bayh – Dole Akt, możliwe jest finansowanie z budżetu państwa prywatnych patentów. Prywatne firmy, uniwersytety korzystając z pieniędzy podatnika na badania, zachowują dla siebie prawa patentowe. W 2005 roku wprowadzono The Prep Act (The Public and Emergency Preparedness Act), który daje szeroką władzę rządowym agendom związanym ze zdrowiem publicznym i zdejmuje z nich wszelką odpowiedzialność cywilną i karną.

W całych Stanach zaszczepiono 25% populacji, to dużo ale dalej – tylko 1/4 wszystkich mieszkańców. Kraj zbudowany na idei wolności osobistej i osobistej odpowiedzialności, stał się dziś poligonem globalnego zamachu na demokrację. Wojna informacyjna na całym świecie toczy się przede wszystkim o świadomość ludzi!

Niemcy – sąd rodzinny w Weimarze wydał orzeczenie o bezprawności przymusu: poddawania testom, noszenia masek i utrzymywania dystansu – dotyczącego dzieci szkolnych (sędzia po sprawie był szykanowany i zastraszany – tak wygląda niezawisłość sędziowska?). Przeciw totalitarnemu systemowi występują nieliczni – doświadczeni prawnicy o ugruntowanej pozycji zawodowej, którzy ryzykując utratą pracy, mają za co żyć. Sądy okręgowe unikają przyjmowania pozwów pod naciskiem “wyższej instancji”. Dzieje się tak, ponieważ strona rządowa nie dysponuje żadnymi naukowymi badaniami potwierdzającymi jej stanowisko i działania. Brak naukowych argumentów, żeby oddalić pozwy, wyzwala inne – bezprawne posunięcia! Rządowe agendy wykorzystują materiały propagujące “szczepionki” – manipulujące lękiem przed śmiercią, co jest zakazane prawnie. Tak samo, jak udział medyków w takiej akcji propagandowej. Spośród ok. 60 tysięcy sędziów, tylko kilkudziesięciu odważa się dostrzec problem omotującej cały świat – masowej korupcji. Skażone nią są wszelkie sfery życia społecznego, prawo, polityka, medycyna, farmacja, przemysł.

Dziś, kiedy pojawiły się techniczne możliwości, na naszych oczach realizują się plany komunistów i nazistów, którzy próbowali już przejąć całkowitą kontrolę nad społeczeństwami!

Uszy Duszy #61 https://www.youtube.com/watch?v=O49KNN61vsE

Są relacje prawników z: Austrii, Grecji, Francji, Izraela, Argentyny, Chile, Urugwaju, RPA i Namibii (Uszy Duszy #62-64).

Na koniec – “słowo na niedzielę”: https://www.youtube.com/watch?v=tOtCp14pMeQ o. Francis Gloudeman (Kalifornia) – “Jak rozpoznać znaki Ducha Prawdy w tych czasach zarazy i zamętu powszechnego ? Kto mówi prawdę i po czym to poznać?”

 1. Jak bardzo jest Pani zadowolona – bo uważam, że to Panią podnieca – z tego co napisała?

  Odpowiedz
 2. Gratuluję zadowolenia z samej siebie!

  Odpowiedz
  • Może coś merytorycznego?

   Odpowiedz
   • Witam! Ważna widomość!
    8 sierpnia 2021 r. powstało w Katowicach pierwsze w Polsce Stowarzyszenie Prawników – Głos Wolności. Na stronie -https://gloswolnosci.pl/ >>Prawnicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu przyjęli za właściwe postrzeganie wolności w kategorii “odpowiedzialność” i “świadomość”. Odpowiedzialność za podejmowane decyzje i świadomość ich podejmowania. Decyzja człowieka nieświadomego nie jest decyzją człowieka wolnego, a odpowiedzialność może wynikać tylko z prawdziwie wolnego wyboru (…) <<. 3 września 2021 r. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Stowarzyszenia. https://sablane.pl/blog/stowarzyszenie-prawnikow-glos-wolnosci/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.