Konkurs na film promocyjny o Lublińcu z okazji 750-lecia istnienia miasta. Nagroda główna to 5 tysięcy złotych!

Konkurs na film promocyjny o Lublińcu z okazji 750-lecia istnienia miasta. Nagroda główna to 5 tysięcy złotych!

W 2022 roku Miasto Lubliniec obchodzić będzie 750-lecie istnienia. To doskonała okazja do wspomnień oraz radosnego świętowania. Na okoliczność jubileuszu, Burmistrz Miasta Lublińca ogłasza „Konkurs na film promocyjny o Lublińcu, z okazji zbliżającego się Jubileuszu 750-lecia Miasta Lublińca”.

Zadaniem uczestników konkursu jest nakręcenie krótkiego, trwającego nie dłużej niż 2 minuty filmu, promującego Miasto Lubliniec. Organizator oczekuje od autorów pomysłowych i nowatorskich filmów, które w oryginalny sposób ukażą walory, specyfikę, niepowtarzalność i wyjątkowość Miasta Lublińca oraz jego mieszkańców.

Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 5 000 zł.

Konkurs ma charakter otwarty – mogą w nim uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa, wcześniej niepublikowane filmy.

W konkursie może brać udział jedna osoba lub zespół osób.

Prace konkursowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2021 r. do godziny 13.00, na podany adres: Urząd Miejski w Lublińcu (Biuro podawcze – budynek główny), ul. Paderewskiego 5, 42-700 Lubliniec w godzinach pracy urzędu.

Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników do publicznej wiadomości nastąpi w dniach od 6 do 17 grudnia 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie: TUTAJ

[źródło: lubliniec.eu]

  1. Polecam film ,,Projekt Lublińczanin” na youtube.pl Tekst piosenki (podkładu muzycznego) bardzo ciekowy i, co ważne, merytoryczny np. Victoria Platz to obecny Plac Kościuszki ze stacją benzynową. Kiedyś na tym terenie był Hotel ,,Victoria”, który spłonął w styczniu 1945 roku. Film super!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.