LUBITEKA z szansą na atrakcyjne nagrody w konkursie “Kinder Mleczna Kanapka”. Wszystko zależy od Waszych głosów!

LUBITEKA z szansą na atrakcyjne nagrody w konkursie “Kinder Mleczna Kanapka”. Wszystko zależy od Waszych głosów!

Po raz kolejny Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu bierze udział w konkursie “Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na Wspólne Czytanie”. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest wspieranie oraz zachęcanie do czytania najmłodszych miłośników książki oraz rodziców.

Corocznie do konkursu przystępują placówki biblioteczne z całej Polski. Tym razem nagrodami są: spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem – znanym autorem wierszy adresowanych do dzieci, komplet książek wydawnictwa Trefl o wartości 1 000 zł oraz Kamishibai, czyli tekturowy teatrzyk.

O wszystkim zadecyduje jednak głosowanie, do którego zapraszamy mieszkańców.

W dwóch poprzednich edycjach, dzięki dużemu wsparciu głosujących, Lubiteka sięgnęła po pufy do wspólnego czytania oraz pakiety książek – Bez waszej pomocy nie uda nam się zdobyć tej wspaniałej nagrody. Nie utrzymamy się na liście. Prosimy więc o wasze głosy – informuje dyrekcja oraz kadra placówki.

Jak zagłosować?

  • Należy zarejestrować się poprzez podanie adresu e-mail i hasła: TUTAJ
  • Następnie w wyszukiwarce na stronie wpisz nazwę, miasto lub kod pocztowy, aby szybko odnaleźć LUBITEKĘ – MIEJSKO-POWIATOWĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ IM. J. LOMPY w LUBLIŃCU
  • Głosować można codziennie – można oddać jeden głos w ciągu danego dnia.
  • Głosujemy TUTAJ
  • Głosowanie trwa do 31 października 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.