Lubliniec: Już 9 września “Koncert na zakończenie wakacji”! Na scenie gwiazdy oraz rodzime talenty

Lubliniec: Już 9 września “Koncert na zakończenie wakacji”! Na scenie gwiazdy oraz rodzime talenty

W sobotę 9 września 2023 roku o godzinie 17:00 na Bulwarze Franciszka Grotowskiego w Lublińcu rozpocznie się “Koncert na zakończenie wakacji”.

Na scenie zaprezentują się m.in. Julia Tkacz z zespołem oraz Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec z wokalistką Dorotą Osińską w repertuarze Celine Dion. W programie stand-up ,,Kaliber 44” wystąpi Michał Pałubski. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert zespołu Sztywny Pal Azji.

Artystyczny wieczór otworzą młodzi artyści zrzeszeni w sekcjach prowadzonych przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu.

O godzinie 17:30 wystąpi, pochodząca z Myszkowa, 15 letnia Julia Tkacz – finalistka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, uczestniczka trzeciej edycji programu “The Voice Kids”, gdzie występowała w drużynie Cleo. W tym roku wzięła udział w wakacyjnych warsztatach Voice ART sięgając po pierwsze miejsce w swojej drużynie.

Na godzinę 18:30 zaplanowany jest koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec – tym razem muzycy pod batutą Bartłomieja Pięty sięgną po repertuar Celine Dion. Razem z orkiestrą zaśpiewa znana z “The Voice of Poland” Dorota Osińska. Współpraca artystów zaowocowała świetnymi recenzjami już podczas Koncertu Noworocznego!

O godzinie 20:00 wystąpi Michał Pałubski, polski aktor kabaretowy. Ze swoim autorskim programem ,,Kaliber 44’’ porwie widzów w świat rozmyślań nad metaforycznym sensem życia. Przygotujcie się na żarty i gromkie salwy śmiechu.

Na zakończenie wystąpi polski zespół rockowy Sztywny Pal Azji. Przeboje takie jak: “Wieża radości, wieża samotności”, “Łoże w kolorze czerwonym”, czy “Spotkanie z…” z pewnością znają fani dobrego, ambitnego rocka i nie tylko oni. W trakcie występu usłyszymy również nowe kawałki kultowej formacji.

Koncert realizowany jest w ramach zadania pn. “Lubliniec solidarny z Ukrainą II”.

Współpraca: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.