“Magiczne miejsca w powiecie lublinieckim”. Urszula Kalbarczyk wygrywa w konkursie fotograficznym organizowanym przez Starostwo

“Magiczne miejsca w powiecie lublinieckim”. Urszula Kalbarczyk wygrywa w konkursie fotograficznym organizowanym przez Starostwo

W Starostwie Powiatowym w Lublińcu odbyła się dekoracja zwyciężczyni konkursu fotograficznego “Magiczne miejsca w powiecie lublinieckim”. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia podczas letnich wakacji, rzecz jasna – przedstawiającego wybrany krajobraz w powiecie lublinieckim. Największym uznaniem cieszył się kadr uchwycony przez panią Urszulę Kalbarczyk.

Wyróżnione zdjęcie, przedstawiające łowisko “Leśnica” w lublinieckiej dzielnicy Kokotek, otrzymało najwięcej “polubień” na profilu Starostwa Powiatowego w portalu społecznościowym Facebook i tym samym uzyskało miano najciekawszej, wakacyjnej fotografii.

Autorka zdjęcia odebrała nagrodę z rąk wicestarosty lublinieckiego, Tadeusza Koniny.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców, a przy okazji stanowił doskonałą promocję Ziemi Lublinieckiej. Dlatego w przyszłym roku, podczas wakacji, zorganizujemy kolejną edycję naszej zabawy – zapowiada Aneta Konieczny, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Lublińcu.

Łowisko “Leśnica” w dzielnicy Kokotek to jedno z najczęściej wybieranych miejsc zwłaszcza w okresie wakacji. W malowniczym zakątku można wypożyczyć wędkę, złowić rybę, a nawet zjeść własnoręcznie schwytany okaz. W “Leśnicy” znajduje się również restauracja serwująca m.in. dania z grilla. To idealna okazja do rodzinnego wypoczynku… zaledwie kilka kilometrów od centrum Lublińca.

Profil łowiska “Leśnica” w portalu Facebook dostępny jest: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.