“Mamy do czynienia z pandemią strachu”. Spotkanie z niezależnym lekarzem Anną Martynowską już w piątek, w Lublińcu [17.09.]

“Mamy do czynienia z pandemią strachu”. Spotkanie z niezależnym lekarzem Anną Martynowską już w piątek, w Lublińcu [17.09.]

Przez trzydzieści lat pracy lekarza, nie zdarzyło mi się, żeby ktoś umarł po szczepieniu na cokolwiek. Zdarzały się noty niepożądane, poszczepienne. Czasami ktoś zagorączkował i wszystko wracało do normy. To nie jest szczepionka. To jest preparat o nieznanym bliżej pochodzeniu. Szczepienia dalej idą pełną parą – mówiła w kwietniu tego roku dr Anna Martynowska na łamach portalu Media Narodowe.

Spotkanie z niezależną lekarką, która otwarcie polemizuje z przekazem toczonym w mediach głównego nurtu, odbędzie się już w najbliższy piątek w Lublińcu.

Lekarz medycyny Anna Martynowska z Lądka Zdroju nie boi się głośno mówić, co myśli o pandemii koronawirusa: “Mamy do czynienia z pandemią strachu”. Od samego początku ogłaszanych przez rząd obostrzeń, otwarcie wymieniała – jej zdaniem – absurdy, które do dziś towarzyszą tzw. pandemii medialnej.

Występowała również z oficjalnymi zapytaniami do różnych organów państwowych, przekazując obserwacje ze swojej praktyki lekarskiej. W efekcie swojej działalności została zawieszona przez Dolnośląską Izbę Lekarską na wiele miesięcy w prawie do wykonywania zawodu.

W trakcie spotkań Anna Martynowska dzieli się spostrzeżeniami o podawanym preparacie genetycznym i zgonach osób zaszczepionych – m.in. w jej niedużym mieście.

Spotkanie informacyjne z niezależnym Lekarzem – Anną Martynowską odbędzie się w piątek 17 września o godz. 17.00-18.30, w siedzibie Stowarzyszenia ZPiT HALKA przy ul. Stalmacha 12.

Film: Media Narodowe

 1. Panie Redaktorze w Pańskiem artykule z informacją o spotkaniu z wybitną niewątpliwie lekarką zabrakło informacji o tym kto organizuje spotkanie, zaprasza p dr Martynowską. Czy mógłby Pan podać nazwę lub nazwisko organizatora?

  Odpowiedz
 2. Mam poważne wątpliwości, czy anonsowanie spotkania z lekarką pozbawioną prawa wykonywania zawodu przez Dolnośląską Izbę Lekarską, bo kwestionuje istnienie epidemii korona wirusa, a jednocześnie opowiada o szkodliwości białka z kolca wirusa w szczepionce, powinno mieć miejsce w rzetelnym medium

  Odpowiedz
  • Julian Werner

   Witam. Strona jest dla wszystkich. Wcześniej cytowałem np. pana Burmistrza Lublińca, który zachęcał do szczepień – podobnie jak, również cytowany, pan dyrektor SP ZOZ. Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 3. Kiedy ta pani Helena przestanie szkodzić ludziom ?
  Zaprasza do nas lekarkę , która za karę została odsunięta od zawodu i też będzie ludziom /fanatykom i sekciarzom/ mącić w głowach.
  “Pandemia strachu” ? A w której pandemii w historii nie było strachu ????

  Odpowiedz
 4. Witam! Niżej link do konferencji ORDO MEDICUS – polecam szczególnie wystąpienie dr. n. med. Piotra Witczaka – biologa medycznego (immunologia komórkowa), który przedstawia dane naukowe dot. wielkiego ryzyka związanego z obecnymi szczepieniami, gdy podawanie preparatów genetycznym dzieciom jest, co najmniej – NIEUZASADNIONE NAUKOWO!!! https://www.youtube.com/watch?v=cOYFWy5YClo //// Dr Piotr Witczak na stronie – proremedium przedstawia ponad 100 badań i metaanaliz, wykazujących nieistotność i niezasadność noszenia masek. a nowe badania wykazały, że noszenie masek po prostu szkodzi: wybrane wnioski: „1. skutki uboczne masek mają znaczenie kliniczne, 2. zarówno ZDROWI, jak i chorzy ludzie mogą doświadczać ZESPOŁU WYCZERPANIA WYWOŁANEGO MASKĄ (Mask-Induced Exhaustion Syndrome, MIES) z typowymi zmianami i objawami, które często są obserwowane łącznie”, więcej na: https://proremedium.pl/2021/05/21/kolejne-badanie-na-temat-skutkow-medycznych-powszechengo-stosowania-masek/
  Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych https://www.youtube.com/watch?v=IhDyYGM9FrY

  Odpowiedz
 5. Myślę że Pani powinna sobie to spotkanie odpuścić bo to nie jest spotkanie dla Pani. Odsyłam do TVP1 i TVN

  Odpowiedz
 6. Spotkanie było bardzo udane. Relacja z niego pojawi się niedługo na grupie fb “stopbezprawiulubliniec”
  Zapraszam serdecznie

  Odpowiedz
 7. Już niedługo relacja że spotkania na grupie na fb “stopbezprawiulubliniec”
  Zapraszam serdecznie

  Odpowiedz
 8. W tytule w cudzysłowów wziął Pan “pandenie strachu” a zapomniał Pan niezależnej doktorce no i zapomniał Pan wyjaśnić od czego ona jest niezalezna. Wygląda na to że jest niezalezna od rozumu, samokrytycyzmu i wiedzy za to bardzo zależna od pychy, samouwielbienia, chęci zaistnienia podobnie zresztą jak p. Helena.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.