Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy [4 grudnia, godz. 14:00, rynek]

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy [4 grudnia, godz. 14:00, rynek]

Miejski Dom Kultury zaprasza 4 grudnia od godziny 14:00 na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie zostanie zorganizowane na lublinieckim rynku. Na mieszkańców czekać będą m.in. stoiska pełne świątecznych prezentów, występy artystyczne i rozstrzygnięcie konkursu na świąteczną kartkę bożonarodzeniową!

W Lublińcu gościć będą wystawcy z oryginalnymi wyrobami rękodzielniczymi oraz cukierniczymi. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne i artykuły dekoracyjne, a także rozgrzać się ciepłą herbatą.

Jarmark to także czas warsztatów, zabawy, wspólnego śpiewania oraz powitanie świętego Mikołaja. Na rynku głównym wystąpią również instruktorzy sekcji wokalnych MDK wraz z młodymi artystami. Z pewnością sprawią, że klimat świąt udzieli się wszystkim odwiedzającym.

W trakcie spotkania nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu na świąteczną kartkę bożonarodzeniową oraz wręczenie nagród autorom najpiękniejszych kartek.

Oprócz tego, 5 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem działać będzie znane i lubiane Pogotowie Mikołajkowe. Zapisy ruszają w piątek 25 listopada w Galerii pod Glinianym Aniołem od godz. 15.00 – osobiście lub telefonicznie pod numerem: 34 351 06 88.

Zdjęcie: Mateusz Zawadka [arch. 2021]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.