MIKOŁAJKI 2018. Co, gdzie, kiedy?

MIKOŁAJKI 2018. Co, gdzie, kiedy?

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się wizyta Świętego Mikołaja w powiecie lublinieckim. Z każdym dniem przybywa ogłoszeń dotyczących mikołajkowych imprez w poszczególnych gminach. Informacje, które zebraliśmy dotychczas robią duże wrażenie, a być może to dopiero początek mikołajkowego szaleństwa. Jedno jest pewne – dzieci z całej okolicy, mogą już zacierać ręce!

* * *

LUBLINIEC.

Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci już 2 grudnia, o godz. 16:00 na lubliniecki rynek, gdzie odbędzie się koncert “Wszystkie dzieci mocno wierzą w to” w wykonaniu Bernadety Kowalskiej.

Dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociechy odebrały prezent z rąk Świętego Mikołaja, mamy dobrą wiadomość. Będzie to możliwe na dzień przed „Mikołajkami”, a więc 5 grudnia w godz. 17:00-19:00. Tego dnia w „Galerii pod Glinianym Aniołem” MDK Lubliniec działać będzie „Pogotowie Mikołajkowe”. Rodzice proszeni są o dostarczenie opisanych prezentów do Galerii przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji na temat Pogotowia Mikołajkowego w „Galerii pod Glinianym Aniołem” oraz pod nr tel. 34 351 06 88 (po godz. 15:00).

MDK proponuje również mikołajkowe seanse filmowe, o których przeczytacie TUTAJ.

* * *

CIASNA.

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Warsztaty Plastyczne “Mikołajkowe Inspiracje”, 05.12.2018 o godz. 16.30 . Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres gok@ciasna.pl – Ilość miejsc ograniczona.

* * *

WOŹNIKI.

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach zaprasza wszystkie maluchy na doroczne spotkanie ze św. Mikołajem w Sali Widowiskowej MGOK, ul. Górna 5, Woźniki. 6 grudnia godz. 17.30. Wstęp wolny!

* * *

KOSZĘCIN.

6 grudnia o godzinie 17:00, wiele atrakcji czeka nas na rynku w Koszęcinie. Mikołajkowe spotkanie rozpocznie uroczyste zapalenie świateł na choince. W dalszej części programu zaplanowano: zabawy muzyczno – animacyjne z Mikołajem, jarmark, gorącą czekoladę, foto-budkę oraz pamiątkowe magnesy na lodówkę! W razie niesprzyjających warunków pogodowych impreza odbędzie się w hali sportowej.

 * * *

Co będzie się działo w Twojej miejscowości? Zapraszamy do komentarzy!

Zdjęcie: arch. mdk lubliniec

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.