Młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpią w przedstawieniu “Kropka”

31 marca o godz. 18.00 młodzi artyści z Młodzieżowej Sceny Teatralnej i Studia piosenki wystąpią na scenie Miejskiego Domu Kultury.

„Kropka” w reżyserii Agnieszka Raj-Kubat to przedstawienie zainspirowane książką Petera H. Reynoldsa, której przesłanie zapoczątkowało Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września, jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Ta krótka, ciepła opowieść mówi o potencjale, który drzemie w każdym z nas. Trzeba go tylko odkryć. I uwierzyć w siebieKarolina Kwaśniewska-Maroń z MDK Lubliniec

Agnieszka Raj-Kubat, znana głównie ze znakomitych reżyserii w lublinieckim “Teatrze po Pracy”, we współpracy z instruktorkami Studia Piosenki: Katarzyną Sucharą i Karoliną Wieczorek, przygotowała młodych, uzdolnionych artystów do spektaklu, w którym nie zabraknie wartościowego przekazu, ciekawych projekcji multimedialnych i muzyki.

Ozdobą przedstawienia będą kompozycje muzyczne takie jak: “Chowam się” Anny Byrcyn – finalistki The Voice of Poland czy „Samotność” w wykonaniu debiutującej wokalistki, Sandry Czuraj.

Kropka potraktowana jest tutaj metaforycznie – mówi Agnieszka Raj-Kubat – Spektakl porusza tematy bardzo aktualne. Mówi o samotności i o poszukiwaniu szczęścia w tym skomplikowanym świecie – zapowiada reżyserka.

W roli głównej zobaczymy Kamilę Krupską.

Wato zapamiętać: 31 marca o godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.