Nie można zjeść słonia w całości… ale po kawałku [felieton Heleny Grembeckiej]

Niemiecki prawnik Reiner Fuellich, akredytowany również w USA – w Kalifornii, w rozmowie z Jerm Warfare, właśnie takim zdaniem, zobrazował globalny plan działania międzynarodowej sieci prawników, w której współtworzeniu – uczestniczy.

Reiner Fuellich zdobył opinię skutecznego prawnika, po tym, jak wygrał dwa głośne procesy sądowe w obronie interesu konsumentów, gdzie przeciwnikami były wielkie korporacje – Volkswagen i Deusche Bank.

Dziś Reiner Fuellich działa w dwóch obszarach.

W niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji ds. “KORONY”, z którą każdego dnia kontaktują się rzesze naukowców, lekarzy, epidemiologów, psychologów, a także prawników i ekonomistów z całego świata. Przedstawiają oni swoje dowody i składają oświadczenia, które gotowi są powtórzyć przed sądem.

Drugim polem aktywności Reinera Fuellicha jest praca w  międzynarodowym zespole prawników. Już realizowana strategia działania prawników, zakłada – uzyskanie wielu orzeczeń sądowych, wydanych w wielu krajach, opartych o prawodawstwo angloamerykańskie, gdzie istnieje instytucja pozwu zbiorowego.

Wszystkie pozwy dotyczą zaskarżenia zasadności decyzji – o uznawaniu wyników testu PCR jako podstawy do wprowadzenia restrykcji “pandemicznych”.

Obecnie produkowanych jest około 300-400 wersji testów, ale wszystkie bazują na matrycy przygotowanej i opublikowanej w ekspertyzie Christiana Drostena (o historii tej ekspertyzy – tekst: “Jedynie prawda jest ciekawa”). Wydane dotychczas (do marca 2021) przez sądy w Portugalii i w Austrii (Wiedeń) orzeczenia, brzmią jednomyślnie: TESTY DROSTENA NIE MAJĄ ŻADNEJ ZDOLNOŚCI DO DIAGNOZY ZAKAŻENIA.

Złożony jest pozew w Kanadzie i przygotowywany do złożenia – w Niemczech i w wielu innych sądach. Kiedy już przekroczony zostanie “punkt krytyczny” – odpowiednio duża liczba orzeczeń wydanych przez wiele sądów, wtedy zdaniem nieugiętego prawnika: “Zmieni się układ sił i będziemy mogli ruszyć z pozwami o odszkodowania za poniesione straty. Niektórzy z moich kolegów z USA mają całkiem oryginalne pomysły, jak ukierunkować te procesy przeciwko przemysłowi farmaceutycznemu, także przeciwko korporacjom z branży TECH, a może i nawet przeciwko tzw. wielkiej finansjerze”;

Rozmowa, na której opiera się tekst, przeprowadzona została w końcu marca 2021. Jej transkrypcję można znaleźć: TUTAJ [youtube, prof. Efekt Setnej Małpy]

Łamanie praw, tak jednostek, jak i całych grup społecznych, przybrało w ostatnich latach formę instytucjonalną. To “nazizm w nowoczesnym wydaniu” – A całą siłę obecny globalny zamach stanu czerpie stąd, że ludzie nie chcą uwierzyć w to, co się dzieje! – Tak ocenia współczesne wydarzenia Vera Sharav, założycielka Alliance for Human Research Protection, która ma do nich osobisty punkt odniesienia, bo jako dziecko przeżyła uwięzienie w niemieckim obozie koncentracyjnym – Konzentrationslager Auschwitz.

Zachodnie syte społeczeństwa, “bagatelizując dzisiejsze jawne oznaki znanych z historii ideologii – pogrążają się coraz bardziej w świecie konstruowanym NIEODWRACALNIE przez tę ideologię i swoją naiwnością czynią, pozornie tymczasowe, zmiany wprowadzane przez nią – NIEODWOŁALNYMI” (…) Kto nie zrozumie tego, co mówi dr Sharav, do kogo to nie dotrze – ten wydaje wyrok na siebie, na poziom swej INTELIGENCJI, WYOBRAŹNI I INTUICJI i zostaje szarą, uległą masą dyktatorskiego społeczeństwa lokalnego i globalnego.”

Czy chcemy stać się uległym społeczeństwem, w którym – zgodnie z zapowiedzią Klausa Schwaba – nie będziemy nic mieć i będziemy… szczęśliwi??!! – W oparciu o transkrypcję wypowiedzi dr Sharav i komentarz do tej wypowiedzi: TUTAJ

  1. Ważne dopowiedzenie!
    Reiner Fuellich (w rozmowie z Jerm Warfare), odpowiadał też na pytania słuchaczy i kiedy padło pytanie, jak można włączyć się w ten proces uzdrawiający świat, powiedział, że teraz ważne jest, żeby dzielić się z innymi osobami tymi informacjami. Żeby stało się słyszalne dla każdego, kto zechce posłuchać, że nic nie jest przesądzone. Garstka obrzydliwe bogatych, tchórzliwych psychopatów stanowi zaledwie mikro ułamek, w stosunku do wszystkich normalnych mieszkańców Ziemi. Chociaż ukradli nam prawie wszystko – nie mają żadnej siły sprawczej! Jeśli tylko nie stracimy nadziei, to – wróci normalność! Prawdziwa siła jest w nas. W tych, którzy kierujemy się sprawdzonymi wartościami, żyjemy w rodzinach, wychowujemy dzieci, realnie pracujemy. My im na to nie pozwolimy, bo PRAWDA jest naszą siłą! Nie obawiajmy się docierać do niej!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.