NINIWA, Kokotek: Kamil Bednarek, Roksana Węgiel i Luxtorpeda gwiazdami Festiwalu Życia 2022 [PROGRAM]

NINIWA, Kokotek: Kamil Bednarek, Roksana Węgiel i Luxtorpeda gwiazdami Festiwalu Życia 2022 [PROGRAM]

Festiwal Życia to największe na Śląsku chrześcijańskie wydarzenie plenerowe dla młodzieży, organizowane na terenie Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w lublinieckiej dzielnicy Kokotek. Impreza co roku przyciąga tłumy uczestników z kraju i zagranicy, spragnionych nie tylko dobrej zabawy i muzyki ale również pogłębienia wiary lub odnowy duchowej.

Tegoroczna edycja pod hasłem “Ja?” odbędzie się w dniach 4 – 10 lipca. Postacią, na której oparta będzie treść festiwalu jest Maryja – Podążając śladami jej pięknego, ale i pełnego trudności życia na ziemi, będziemy odkrywać siebie – czytamy na festiwalowej stronie internetowej.

W programie Festiwalu Życia znajdują się m. in. warsztaty, konferencje, koncerty, msze święte, nabożeństwa, adoracje, zajęcia integracyjne czy… ekstremalny Bieg Festiwalowicza! W trakcie poprzednich spotkań wystąpili już tacy artyści jak Golec uOrkiestra, Kuba Badach, TGD, Luxtorpeda, Tau, ks. Kuba Bartczak, Arka Noego czy Owca.

W tym roku na scenie zaprezentują się m.in.: Kamil Bednarek, Roksana Węgiel, Luxtorpeda i ks. Kuba Bartczak.

Festiwal Życia skierowany jest głównie do osób w wieku 16-35 lat, jednak mile widziane są także rodziny z dziećmi! Wystarczy, chcieć spotkać się z ludźmi, którzy cieszą się życiem – podkreślają twórcy przedsięwzięcia. W festiwalu można wziąć udział indywidualnie lub przyjechać ze zorganizowaną grupą.

Organizatorami Festiwalu Życia są: Misjonarze Oblaci MN, Diecezja Gliwicka, Archidiecezja Katowicka, Diecezja Sosnowiecka, Archidiecezja Częstochowska, Diecezja Bielsko-Żywiecka, Diecezja Opolska oraz Archidiecezja Wrocławska.

Program Festiwalu Życia 2022, informacje dotyczące REJESTRACJI UCZESTNIKÓW oraz bieżące aktualności: TUTAJ

Zdjęcie: archiwum NINIWA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.