LUBLINIECKI.PL – Biuletyn nr 2 [pobierz]

LUBLINIECKI.PL – Biuletyn nr 2 [pobierz]

Bardzo serdecznie zapraszamy do lektury drugiego numeru Biuletynu Lubliniecki.pl – z uwagi na sytuację epidemiologiczną, papierowe wydanie naszych tekstów dostarczyliśmy tylko do Urzędów Gmin na terenie całego powiatu lublinieckiego, minimalizując w ten sposób ryzyko związane z koronawirusem.

Proponujemy jednak wersję elektroniczną Biuletynu, z którym w ten sposób może zapoznać się każdy czytelnik – link poniżej.

W drugim wydaniu podsumowujemy kilka wydarzeń, do których doszło w ostatnich miesiącach na terenie naszego powiatu:

Przypominamy o najważniejszych zasadach dotyczących obostrzeń związanych z pandemią, przedstawiamy listę szpitali zakaźnych zlokalizowanych w woj. śląskim. Poruszamy również zagadnienia związane z sytuacją Szpitala Powiatowego w Lublińcu.

W numerze nie brakuje wiadomości odwołujących się do historii Śląska i Ziemi Lublinieckiej – zachęcamy do przeczytania tekstu dotyczącego roli kobiet w skomplikowanej historii naszego regionu oraz rekonstrukcji historycznej zorganizowanej na terenie Gminy Herby.

Wspominamy również o ostatnich inwestycjach, planach i wyróżnieniach dla naszych gmin. Sporo uwagi poświęcamy osiągnięciom maturzystów z terenu powiatu lublinieckiego. Przedstawiamy także szczegółowe okoliczności awansu Sparty Lubliniec do piłkarskiej klasy okręgowej.

WERSJA ONLINE – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.