Nowy porządek świata – już nadszedł!!!

Nowy porządek świata – już nadszedł!!!

NWO – (ang. new world order) zapowiadany i oczekiwany przez “postępową” część ludzkości –  JUŻ NADSZEDŁ około 2000 lat temu! Tego jeszcze w historii świata nie było! Żyjący odwiecznie Bóg, zaistniał w czasie i urodził się  w ludzkiej rodzinie! A zapowiadano ten fakt wcześniej wielokrotnie  w  starotestamentalnych proroctwach. Wszechpotężny, którego imienia Izrael nie wymawiał, jako noworodek położony został na sianie w betlejemskim żłobie. Mamy historyczne świadectwa na to, że Jezus w określonym czasie i miejscu żył i głosił swoją naukę. Od daty Jego narodzin trwa nowa era – “po Chrystusie”. Wszystko od tego czasu zaczęło się zmieniać – w miarę jak chrześcijaństwo zdobywało świat i serce człowieka! Inny był stosunek do niewolników. Kobieta została uznana za istotę równą mężczyźnie. Zauważono potrzeby dziecka. Otaczano opieką biednych, chorych, bezdomnych. I wszędzie tam, gdzie człowiek poważnie traktuje Boga, dobrze ma się też jego bliźni!

Warto przypomnieć, że DOBRO i ZŁO w świecie nie są równoważnymi siłami. Bóg jest źródłem dobra, a zło – jest dziełem zbuntowanego anioła stworzonego przez Boga, czyli podlegającego Bogu całkowicie! Dobro nigdy nie zniewała, ale zawsze zostawia przestrzeń wyboru – także zła. Niestety, gdy wybieramy zło, często zostajemy osaczeni tak, że już nie umiemy dokonywać dobrych wyborów!

Wszystko, co zauważamy wokół siebie (blisko lub dalej – na tzw. Zachodzie) i co nazywane jest “nowym porządkiem”, a wygląda jak próba przejęcia naszej wolności, przez kontrolę świadomości ideologicznym totalitaryzmem, przez kontrolę liczby urodzeń, przez totalną inwigilację – nie jest niczym nowym! Jest ograną próbą okłamania człowieka, że: “człowiek wszystko może sam”! Wiemy, jak się ta historia kończy – rozczarowaniem i cierpieniem! Ale uparcie próbujemy stale na nowo, łudząc się, że może tym razem będzie inaczej!

Ciekawie i przekonywująco przekazane są fakty z życia Jezusa na stronie: kazdystudent.pl

Warto też posłuchać o. Adama Szustaka w cyklu konferencji zatytułowanych: Zakochany Skazaniec.

W literaturze (np. “Nowy wspaniały świat” A. Huxley’a) znajdziemy obraz tego, co się nam proponuje, jako najlepsze rozwiązanie dla nas. Film “Matrix” pokazuje, jak wygląda bezwzględna walka o władzę – globalna elita sprawuje kontrolę nad niewolniczymi masami, którym wydaje się, że żyją (i nieśmiertelna “Seksmisja” w komediowej wersji).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.