O nas

Szanowni Państwo.

Redakcja portalu lubliniecki.pl serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy interesują się wydarzeniami związanymi z powiatem lublinieckim, regionem oraz zagadnieniami o zasięgu ogólnopolskim, a nawet światowym. Jeśli ktoś z Państwa zajmuje się tworzeniem artykułów, relacji lub felietonów – może dołączyć do nas i rozwijać portal dzięki swojej pasji, udoskonalając przy tym własne umiejętności.

Szukamy ambitnych autorów tekstów w różnym wieku i w każdym zakątku Ziemi Lublinieckiej. Czekamy na rozmaite materiały – od zagadnień politycznych, gospodarczych czy społecznych, po rozrywkę, sport, kulturę czy historię. Liczymy na wsparcie nie tylko prywatnych miłośników dziennikarstwa, ale również na informacje z okolicznych instytucji – szkół, straży pożarnych, urzędów lub organizacji pozarządowych.

Osoby, które zdecydują się na stałą współpracę z naszym portalem, będą mogły liczyć na publikację nadesłanych tekstów, wraz ze zdjęciem autora, na witrynie głównej. Artykuły zamieszczamy również na naszym profilu w portalu Face Book – dzięki temu stopniowo zwiększamy zasięg i docieramy do coraz większej liczby Czytelników. Proszę pamiętać, że Wasze artykuły mogą przyczynić się do promocji miejscowości lub gmin, w których zamieszkujecie. Zależy nam na rozbudowaniu sieci korespondentów aby przybliżyć Czytelnikom jak największą porcję informacji. Nie zwlekaj, spróbuj – DOŁĄCZ DO NAS!

Kontakt mail: redakcja@lubliniecki.pl / telefon: 574 205 064

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.