Otwarty lubliniecki test języka angielskiego w Miejskim Domu Kultury. Sprawdź się i zdobądź cenne nagrody!

Otwarty lubliniecki test języka angielskiego w Miejskim Domu Kultury. Sprawdź się i zdobądź cenne nagrody!

Już 3 września o godzinie 10:00 do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się Lubliniecki Test Języka Angielskiego 2022 pt. “Jak dobrze znasz angielski”?

Test przeznaczony jest dla WSZYSTKICH CHĘTNYCH, którzy ukończyli 12 lat i pasjonują się językiem angielskim.

Test polegać będzie na wyborze odpowiedzi (a, b, c lub d). Składa się z 70 pytań zamkniętych, a czas trwania to około 35 minut.

Wydarzenie mające na celu popularyzację nauki języka angielskiego i idei zdobywania certyfikatów językowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych połączone będzie z uroczystą i wyjątkową Galą wręczenia Międzynarodowych Certyfikatów CAMBRIDGE 2022 grupie prawie 50 mieszkańców naszego powiatu i okolic, którzy w tym roku zdali te elitarne egzaminy językowe.

Dla najlepszych uczestników testu przewidziano ATRAKCYJNE NAGRODY ufundowane przez sponsorów! Zostaną one przyznane w czterech kategoriach wiekowych: 12-15 lat, 16-18 lat, 19-45 lat oraz 45 lat +

DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA TESTU przygotowano BON O WARTOŚCI 100 PLN na udział w PRÓBNEJ SESJI EGZAMINÓW CAMBRIDGE organizowanej przez SSJ Naczyńscy w grudniu 2022 lub w marcu 2023!

Test ze względów organizacyjnych ograniczono wyłącznie do grupy 180 chętnych uczestników!

ZAPISY NA TEST i SZCZEGÓŁY WYDARZENIA: www.naczynscy.pl/ltja

Organizatorem wydarzenia jest Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY Sp. z o.o. oraz MDK Lubliniec. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Lubliniecki, Joachim Smyła a sponsorami są znane i cenione lublinieckie firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.