Pierwszy taki obiekt w Gminie Woźniki! Burmistrz Michał Aloszko zaprasza na boisko sportowe “Orlik”

Pierwszy taki obiekt w Gminie Woźniki! Burmistrz Michał Aloszko zaprasza na boisko sportowe “Orlik”

Mam nadzieję, że na murawie naszego woźnickiego “Orlika” zostanie rozegranych wiele emocjonujących meczów, oczywiście w duchu fair play – przyznał Burmistrz Woźnik Michał Aloszko, informując mieszkańców o możliwości skorzystania z obiektu w godzinach popołudniowych.

Pierwsza z wielu inwestycji sportowych, boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz z nowym oświetleniem na przeciwko hali sportowej w Woźnikach, udostępniane będzie bezpłatnie dla mieszkańców gminy oraz miejscowych klubów sportowych w godzinach od 16.00 do 21.00, po uprzedniej rezerwacji w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Woźnikach – zapowiedział burmistrz w portalu społecznościowym Facebook.

Budowę boiska o wymiarach 26,5 x 46,5 metra zakończono już w ubiegłym roku – Ze względu na reżim sanitarny pierwsi miłośnicy piłki nożnej mogą rozegrać mecze dopiero w tym roku – podkreślił Wojciech Zawadzki, Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej i Promocji UM Woźniki. Dostępność boiska “Orlik” w Woźnikach uzależniona będzie od decyzji związanych z sytuacją epidemiczną.

Koszt inwestycji zrealizowanej w sąsiedztwie hali sportowej w Woźnikach, przy ul. Florianek 18 sięgnął 287 tys. złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.