Piłkarskie potęgi przyjadą do Lublińca! Znamy kolejne zespoły.

Piłkarskie potęgi przyjadą do Lublińca! Znamy kolejne zespoły.

To będzie wielkie, a kto wie czy nie największe wydarzenie w sportowej historii Lublińca! 24 sierpnia, na Stadionie Miejskim rozpocznie się turniej piłkarski International Sporting Cup, w którym zmierzą się 32 zespoły w kategorii wiekowej U-11.

W Lublińcu zameldują się najlepsze firmy piłkarskie z Polski i całej Europy! Dlatego właśnie premierowy turniej z cyklu International Sporting Cup to bezprecedensowe wydarzenie na skalę Europejską, jakiego nasze miasto jeszcze nie widziało! Impreza będzie owocem współpracy lublinieckiej Sporting Football Academy, LiveAdventure ltd oraz KS Stadion Śląski Chorzów!

Jakie zespoły zobaczymy w dwudniowej rywalizacji roczników 2008/2009? Informacje o kolejnych uczestnikach turnieju zamieszczane będą na specjalnym profilu International Sporting Cup w portalu społecznościowym Facebook. Znamy już pierwsze drużyny U-11, które potwierdziły swój udział w sierpniowej rywalizacji. Co to za marki? Złapcie się czegoś, bo nazwy drużyn robią ogromne wrażenie – Juventus Turyn (Włochy), Manchester City (Anglia), Slovan Liberec (Czechy) i West Ham United (Anglia)!

LINK DO PROFILU International Sporting Cup, zamieszczamy – TUTAJ.

Zdjęcie: ISC FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.