LUBLINIECKI.PL – Biuletyn nr 1 [pobierz]

LUBLINIECKI.PL – Biuletyn nr 1 [pobierz]

Bardzo serdecznie zapraszamy do przeczytania pierwszego numeru bezpłatnego kwartalnika, który trafi do państwa już niebawem!

W pierwszym numerze biuletynu wydanego przez Stowarzyszenie Lubliniecki.pl znajdziecie państwo informacje m.in. o tradycjach bożonarodzeniowych i strojach ludowych. Przeczytacie również o noworocznych propozycjach filmowych w lublinieckim kinie “Karolinka” oraz “Koncercie Noworocznym” w MDK Lubliniec. Zamieścimy także wywiad z Posłem Ziemi Lublinieckiej, Andrzejem Gawronem.

Przedstawimy najważniejsze informacje obejmujące rządowego projekt: “Korytarz życia” oraz programu “Mój Prąd”. Zapoznamy państwa z najnowszym rozkładem jazdy Kolei Śląskich na linii Katowice – Kluczbork.

Swoją rubrykę znajdą również kibice piłki nożnej. Podsumujemy rundę jesienną w piłkarskiej lidze okręgowej, a także A i B klasie!

Egzemplarze dostępne będą na terenie instytucji i w placówkach handlowych na terenie powiatu lublinieckiego. Będziemy dostarczać je również bezpośrednio do Waszych domów.

POBIERZ WERSJĘ ELEKTRONICZNĄ – TUTAJ (plik pdf)

Działanie sfinansowane ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.