Co niedługo ogłosi nam nasz rząd? Czy na to czekamy?

Co niedługo ogłosi nam nasz rząd? Czy na to czekamy?

Ponad 70 lat temu – 17. lutego 1950 r. w Senacie USA, finansista i senator James Paul Warburg stwierdził wprost: „Będziemy mieli rząd światowy bez względu na to, czy się to komuś spodoba czy nie, dobrowolnie albo siłą”. Jakiś czas potem, ale równie złowrogo wybrzmiała wypowiedź Davida Rockefellera: „Znajdujemy się na granicy globalnej transformacji. Wszystko, czego potrzebujemy, to porządny globalny kryzys, a narody zaakceptują nowy porządek świata”.

Czy Grupa Bilderberg – “tajny klub znanych ludzi” i będąca jej “przykrywką”, trochę mniej tajemnicza Komisja Trójstronna – rządzą światem? Do stałych członków Grupy Bilderberg należą przedstawiciele światowej finansjery, w tym David Rockefeller, “członkowie klanu Rothschildów, George Soros, Melinda i Bill Gatesowie, reprezentanci korporacji J.P. Morgana, potężnych rodów biznesowych Oppenheimów i Warburgów, szefowie wielkich korporacji przemysłowych i bankowych, przedstawiciele armii i tajnych służb, rodów królewskich i arystokratycznych”. Do tego podstawowego składu, na coroczne spotkania,  zapraszane są – stosownie do tematów zaplanowanych rozmów, inne znaczące osoby. Dziennikarze śledządzy od wielu lat spotkania Grupy Bilderberg (Jim Tucker, Daniel Estulin) “zgodnie uznali odpowiedzialność Grupy Bilderberg za wszystkie powojenne wstrząsy polityczne i gospodarcze. Obaj uważali, że stoi ona za karierami i upadkami najpotężniejszych ludzi na świecie – za zamachami wojskowymi w Chile, Argentynie czy Timorze Wschodnim, za aferą Watergate czy upadkiem rządu Margaret Thatcher i zastąpieniem jej u steru Zjednoczonego Królestwa przez Johna Majora. Kariery polityczne Jimmy’go Cartera, Ronalda Reagana czy Billa Clintona, który zresztą przed wygranymi wyborami uczestniczył w spotkaniu grupy w Baden Baden w 1991 r., skłaniają do refleksji nawet tych, którzy odrzucają teorie spiskowe.”

źródło: https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/306309883-XX-wiek-To-oni-rzadza-swiatem.html

więcej na ten temat: https://pl.technocracy.news/trilateral-commission-the-secret-circle-that-controls-governments/

i jeszcze więcej: >>Pakt David Rockefeller – Jaruzelski z 1985  roku – było to wydarzenie, zatajone i do dziś do końca politycznie nie wyjaśnione, które zadecydowało o “dynamice przemian systemowych” PRL w III RP, czyli gwarancji ochrony dla ludzi władzy i aparatu represji, kolonizacji Polski przez kapitał zachodni, zwłaszcza interes Rockefeller’ów, także ich człowieka – Georga Sorosa, zniszczenie polskiej gospodarki i gwarancja trwałej politycznej i ekonomicznej zależności Polski od zachodniego kapitału!<<

cytat z: https://www.salon24.pl/u/wilkmiejski/781573,zamarl-zbigniew-brzezinski-tworca-komisji-trojstronnej-i-czlonek-klubu-bilderberg,2

Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych – trzecie posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Zapewnienia Bezpieczeństwa Energetycznego Polski w Oparciu o Krajowe Nośniki Energii oraz OZE (odnawialne źródła energii) – Krzysztof Tytko – ekspert Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych:

“Wy tylko jedno potraficie – zamykać usta transferami społecznymi i zadłużać kraj. Jesteście najemnikami, których zadaniem jest ograbić Polskę!” https://www.youtube.com/watch?v=CKN4eBgCSgE

Czy faktycznie wszystko zmierza (na dodatek, coraz szybciej i szybciej!) w kierunku wyznaczonym przez tych światowych uzurpatorów?

Kto jeszcze odważy się powiedzieć: Mnie to nie dotyczy! Mnie interesuje tylko Polska!?

 

 

 

 

 1. Jak cała Prawda to cała…dlaczego ukrywa Pani informacje o odkryciach QAnon anonimowej grupy osób mającej dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych,która relacjonuje o dziejącej się „za kulisami” niewidzialnej wojnie z ogólnoświatową rozproszoną grupą przestępczą, korumpującą i podporządkowującą sobie instytucje państwowe USA oraz innych państw świata…dlaczego nie ostrzega Pani o chemistrals – rozpylanej przez samoloty substancji depopulacyjnej?

  Odpowiedz
  • Helena

   Witam! Dziękuję za zamieszczenie tekstu!
   Panie Adamie, a skąd wniosek, że mam jakieś inf. na przywołane przez Pana tematy? Chce się Pan podzielić swoimi wiadomościami? Chętnie przeczytam.

   Odpowiedz
 2. Co Pani czyta? Nie czytała Pani jeszcze tych Prawdziwych wiadomości? Nie czytała Pani info o Ever Given, bo zablokował Suez, bo tam były szczepionki z Chin. Ale Pan Prezes (niejaki J.K.) zarządził lockdown w EU i na całym świecie, a szczepionki były fałszywe, znaczy nie z tych Chin. Ale Joe posłał tam koparkę i teraz wszyscy którzy pojadą na wakacje do Egiptu dostaną obywatelstwo USA. Inna rzecz bo Merkel z Macronem przekonali Dudę, a Ziobro zadzwonił do Macierewicza, i Tusk zadzwonił do Boris’a, a wszytko aby Bin Laden przekonał Papieża Franciszka do szczepienia Sputnikiem. Nikt nie spytał Putina, i teraz wszyscy drżą.

  Odpowiedz
 3. Światem rządzi 16 rodzin ze sfery finansjery, która skupiają łącznie ok. 4000 osób, którzy dzierżą ponad 90% kapitału światowego.

  Odpowiedz
  • Helena

   Witam! W książce Jacka Safuty – “Mit chorób…”, przedstawionej na lublinieckim
   (darmowy dostęp do treści – https://docplayer.pl/183743145-Mit-chorob-nieuleczalnych.html) – temat, który Pan wywołuje zajmuje wiele stron. Ale początek konkretnej odpowiedzi na pytanie: kto rządzi światem? – jest na s. 218 i następnych. Oczywiście podane są źródła! Czteroletnia analityczna praca zespołu naukowców, dała w efekcie (w 2007 r.) listę 50. najbogatszych korporacji (finanse) świata, związanych “gęstą siecią wzajemnej kontroli”. Na s. 222 jest grafika pokazująca skomplikowaną sieć powiązań pomiędzy ponad 43 000. globalnych korporacji. A na s. 230. mamy grafikę nazwaną “iluzja wyboru”, bo prawie wszystkie sprzedawane produkty pochodzą od 10. korporacji. I dużo, dużo udokumentowanych źródłowo – przykładów.
   Od s. 155. – konkrety o fałszerstwach i korupcji we współczesnej medycynie. A to wszystko jest możliwe, ponieważ dezinformacja osiągnęła już taki poziom w świecie lekarzy, naukowców, dziennikarzy, polityków i zwykłych ludzi, że większość z nich głęboko wierzy w sfałszowane badania i nieprawdziwe teorie. Stali się oni REZONATORAMI fałszywego przekazu (s. 140).

   Odpowiedz
 4. Zaczynam mieć podejrzenia, że Lubliniecki.pl cynicznie publikuje wytwory pani Heleny, mówiąc młodzieżowym slangiem “dla beki”… Uczono mnie w dzieciństwie, że nie wypada wyśmiewać ludzi starszych, chorych itp.

  Odpowiedz
  • Helena

   Panie Adamie, a to nie dla “beki” spod Pana ręki: “dlaczego nie ostrzega Pani o chemistralis?” I, nieładnie tak, nie zauważać wysiłków naszego światowego zbawcy – B. Gatesa, przecież zapowiedział w książce, że rozsiewając w stratosferze pyły, będzie “ratował klimat”! Czy tego chcemy czy nie – on nas uratuje!

   Odpowiedz
 5. Pani Helena = Tras Inter Lux Extra Super Expresssssss

  Odpowiedz
 6. Oderwana od rzeczywistości nikt jej nie zazdrości.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.