Prezydent Andrzej Duda odwiedzi powiat lubliniecki. Jest oficjalne potwierdzenie!

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi powiat lubliniecki. Jest oficjalne potwierdzenie!

Wizyta odbędzie się już w najbliższy wtorek, 15 stycznia. Andrzej Duda odwiedzi żołnierzy w Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Kolejnym punktem programu będą Herby, gdzie Prezydent spotka się z mieszkańcami i samorządowcami. Następnie głowa państwa pojedzie na spotkanie ze społecznością powiatu kłobuckiego.

W piątek informację o przyjeździe Prezydenta oficjalnie potwierdziło Biuro Poselskie Posła na Sejm RP, Andrzeja Gawrona. Zbieramy dla Was szczegółowe informacje dotyczące wizyty.

Według informacji, które otrzymaliśmy w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego – na terenie Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu Prezydent Duda: spotka się z dowództwem, kadrą kierowniczą i żołnierzami JWK. Zapozna się również zadaniami realizowanymi przez jednostkę, a także infrastrukturą, uzbrojeniem i wyposażeniem.
.
W spotkaniu z dowództwem, kadrą kierowniczą i żołnierzami Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu uczestniczyć będzie zarówno Prezydent Andrzej Duda, jak i Minister Obrony Narodowej, Mariusz Błaszczak (info: lubliniec.naszemiasto.pl).
.
Wiemy też, że spotkanie w Herbach, organizowane przy współpracy z Wójtem Gminy – Iwoną Burek, zaplanowano na godzinę 16:00 w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym. Wejście do hali będzie możliwe od godziny 14:30.

Kolejne informacje będziemy publikować na naszym profilu w portalu Facebook – TUTAJ.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.