Przyjdź, zobacz, spróbuj. Przed nami Dni Otwarte Sekcji MDK Lubliniec. Na liście ponad 20 propozycji!

Przyjdź, zobacz, spróbuj. Przed nami Dni Otwarte Sekcji MDK Lubliniec. Na liście ponad 20 propozycji!

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na Dni Otwarte Sekcji, w trakcie których, w terminie od 27 lutego do 4 marca 2023, będzie można zobaczyć jak odbywają się tutejsze zajęcia. To doskonała okazja ku temu aby osoby niezdecydowane mogły dołączyć do poszczególnych grup i rozwijać swoje talenty pod okiem doświadczonych instruktorów!

Sukcesy w konkursach oraz osiągnięcia są potwierdzeniem, że zajęcia są owocne i dają szansę na profesjonalny rozwój talentu. Oferta sekcji Miejskiego Domu Kultury jest bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zapewnia Paulina Wojtulek z MDK Lubliniec.

Zapisy na zajęcia odbywają się we wrześniu.

Dni Otwarte Sekcji to jednocześnie wyjątkowe wydarzenie dla rodziców, którzy mogą zobaczyć jakie postępy notują ich pociechy należące już do sekcji. Ważnym elementem jest także możliwość poznania instruktorów – przedstawiają oni sposób prowadzenia nowych członków poszczególnych grup.

Co ważne, oprócz obserwacji, będzie można spróbować swoich sił w niektórych zajęciach oferowanych przez lubliniecki MDK. Wystarczy tylko przynieść ze sobą obuwie zmienne, przełamać wewnętrzne wątpliwości i śmiało zabrać się do pracy!

Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej mdk.lubliniec.pl w zakładce  “Sprawdź wydarzenia”. Więcej informacji o sekcjach znaleźć można także na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w zakładce ,”Odkryj sekcje MDK’”.

Zdjęcie powyżej: pierwsze zajęcia reaktywowanego Zespołu Pieśni i Tańca “Halka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.