“Rewia Musicalowa. Broadway Show” – już w styczniu spektakularne widowisko na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!

“Rewia Musicalowa. Broadway Show” – już w styczniu spektakularne widowisko na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!

19 stycznia 2023 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się widowisko muzyczne: “Rewia Musicalowa. Broadway Show” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan!

W sali widowiskowej wystąpi Grupa Teatralna “Galimatias”, której członkowie znani są m.in. najmłodszym mieszkańcom jako animatorzy dobrej zabawy: Teodor i Klementyna. W “Broadway Show” zatańczą również uczennice Szkoły Sztuki Tańca “Ramada” w Opolu.

Twórczyni widowiska, Naira Ayvazyan jest założycielką Teatru Muzycznego Orpheum. Pochodzi z Armenii, od 28 lat mieszka w Gliwicach. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Gliwicach i Prywatną Szkołę Operową Aleksandra Teligi. Brała udział w licznych festiwalach i konkursach wokalnych. Współpracowała z wieloma instytucjami muzycznymi w Polsce, m.in. z Gliwickim Teatrem Muzycznym.

Podczas widowiska usłyszymy niezapomniane przeboje z takich musicali jak: “Upiór w operze'”, “Chicago'”, “Skrzypek na dachu'”, “Cabaret'” czy “Moulin Rouge'”.

Będzie to niezwykła, nawet nieco szalona podróż po Broadwayu – Zdradzieckie tango na szczudłach [Mariola i Marcin Włosińscy – przyp. red.] z zapierającym dech finałem, uwodzicielski charlestone, frywolny kankan, niezapomniane kreacje Franka Sinatry, Lizy Minelli czy Marylin Monroe, to zaledwie kilka atrakcji jakie tego wieczoru czekać będą na publiczność – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Warto zapamiętać: 19 stycznia 2023 roku, godz. 18:30. Bilety w cenie 60 zł do nabycia na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.