Skromniej ale od serca. Dzień Dziecka w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu – jakie atrakcje czekają na najmłodszych?

Skromniej ale od serca. Dzień Dziecka w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu – jakie atrakcje czekają na najmłodszych?

Miejski Dom Kultury w Lublińcu przygotował kilka propozycji na okoliczność zbliżającego się Dnia Dziecka. Ze względu na ograniczenia wynikające z sytuacji epidemicznej, atrakcje nie przybiorą takiego rozmachu jak w latach poprzednich lecz mimo wszystko 1 czerwca warto będzie zajrzeć do Kina “Karolinka” i “Galerii pod Glinianym Aniołem”.

Choć nie możemy zaprosić najmłodszych mieszkańców do zabaw lub na wielki festyn, przygotowaliśmy jednak kilka atrakcji, z których dzieci będą mogły skorzystać zupełnie za darmo – zapowiada Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

1 czerwca, w godzinach 17:00 – 19:00, przy “Galerii pod Glinianym Aniołem”, każde dziecko będzie mogło skorzystać z fotobudki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie! Słodką atrakcją będzie również wata cukrowa!

W samej Galerii pod Glinianym Aniołem, czekać będą lody i pyszne gofry.

W Dniu Dziecka, w repertuarze Kina “Karolinka”, rzecz jasna, znajdą się specjalne propozycje dla najmłodszych: o godzinie 15:00 na ekranie będzie można zobaczyć film “Co w duszy gra” (wersja 3D z dubbingiem), natomiast o godzinie 17:30 przedpremierowo film pt. “Skąd się biorą sny” (wersja 2D z dubbingiem).

UWAGA. W sali widowiskowej MDK Lubliniec obowiązuje 50% wypełnienie sali. Widzowie muszą mieć założone maseczki. Zakazana jest również konsumpcja.

Zdjęcie: MDK Lubliniec, arch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.