Świąteczna Zbiórka Żywności oraz Spotkanie Wigilijne dla osób starszych i samotnych [MOPS Lubliniec]

Świąteczna Zbiórka Żywności oraz Spotkanie Wigilijne dla osób starszych i samotnych [MOPS Lubliniec]

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie i zaangażowanie w Świąteczną Zbiórkę Żywności organizowaną we współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności.

Lubliniecki MOPS organizuje również Spotkanie Wigilijne dla osób starszych i samotnych.

Świąteczna Zbiórka Żywności prowadzona będzie w dniach 24-25 listopada 2023 roku w następujących placówkach handlowych w Lublińcu:

  • Biedronka, ul. Stalmacha 9
  • Biedronka, ul. Oleska 20
  • Kaufland, ul. M.C. Skłodowskiej 3
  • Lidl, ul. Targowa 6

W wymienionych sklepach, do oznaczonych koszy, przy których będą znajdować się wolontariusze, prosimy przekazywać produkty żywnościowe trwale zapakowane, takie jak: cukier, dżemy, mleko, konserwy mięsne i rybne, słodycze, olej itp – poinformowała Mariola Drapacz, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lublińcu.

Ofiarowana żywność, jako przedświąteczne wsparcie w formie paczek, zostanie przekazana najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza również samotnych, starszych mieszkańców Lublińca na SPOTKANIE WIGILIJNE, które odbędzie się w dniu 20 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 do Restauracji „RAJSKA” w Lublińcu. W trakcie spotkania wystąpi chór “Za młodzi na sen”.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy potwierdzić osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lublińcu, ul. Oświęcimska 30 lub pod numerem telefonu: 34/ 356 20 05 do dnia 11 grudnia br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.