“Teatr po Pracy” nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca!

“Teatr po Pracy” nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca!

Lubliniecki “Teatr po Pracy” po raz kolejny przyciągnął tłumy do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Na prośbę lublinieckiej publiczności, artyści wystąpili w drugiej odsłonie recitalu „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały”. I tym razem… nie obyło się bez owacji!

Aktorzy wykonali wyjątkowe utwory Agnieszki Osieckiej – pisarki, dziennikarki, reżyserki filmowej, dramaturga ale przede wszystkim autora tekstów ponad 2 tysięcy piosenek. Z muzyką na żywo, choreografią i projekcją w tle, formacja przeniosła publiczność w sentymentalny świat zawarty w kilkunastu kompozycjach, takich jak: „Wielka woda”, „Nie żałuję”, „Oczy tej małej”, „Miasteczko Cud”, czy „Miłość w Portofino”.

Każdy utwór krył w sobie jakąś historię, a tematem przewodnim koncertu była miłości. Po zakończonym recitalu publiczność nie kryła słów uznania, kierując swoje gratulacje w stronę artystów oraz reżyser Agnieszki Raj – Kubat.

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona „Słodkich rodzynek, gorzkich migdałów” miała miejsce w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku, gdzie “Teatr po Pracy” również podbił serca tutejszej publiczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.