To będzie wielki koncert! Kto wystąpi w Lublińcu?

To będzie wielki koncert! Kto wystąpi w Lublińcu?

Już 23 i 24 lutego, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu, odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej. Wystąpi Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta, działająca przy MDK pod batutą Bartłomieja Pięty. Będzie to nowe wydarzenie artystyczne w bogatym repertuarze muzyków.

Będzie to nie tylko doskonała okazja do spotkania z orkiestrą ale też do wysłuchania znakomitych solistów, którzy pojawią się na deskach MDK Lubliniec – w koncercie wystąpią Magdalena Maisel oraz Grzegorz Wilk. Wraz z Miejską Młodzieżową Orkiestrą Dętą wykonają oni znane przeboje, pochodzące z największych dzieł kinematografii.

Magdalena Maisel jest skrzypaczką w Filharmonii Częstochowskiej. Brała udział w programie „Bitwa na głosy”, śpiewając w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy z zespołu Feel. Mogliśmy ją zobaczyć w programie „Szansa na sukces” oraz w drugiej edycji programu X-FACTOR . Dzięki wspaniałej prezentacji podczas Koncertu Patriotycznego zapadła w pamięć również lublinieckiej widowni.

Grzegorz Wilk – solista oratoriów Piotra Rubika, śpiewał m.in. w największych salach USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee. Współpracował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Włodzimierzem Korczem Jackiem Cyganem. To również wokalista w najpopularniejszych programach rozrywkowych, m.in. „Jaka to Melodia” i parodysta w programie „Szymon Majewski Show”.

Z A P A M I Ę T A J

Sala Widowiskowa MDK Lubliniec

23.02.2019 roku o godz.17:00

24.02.2019 roku o godz. 15:00

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet lub w kasie MDK (od godz. 15:00).

Zdjęcie: MDK Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.