To nie był wypadek drogowy lecz śmiertelne pobicie…

To nie był wypadek drogowy lecz śmiertelne pobicie…

Lublinieccy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które w dniach od 1-21 lutego 2019 roku widziały lub miały kontakt ze zmarłym Tadeuszem Kiedosem, którego zwłoki odnaleziono w dniu 21 lutego bieżącego roku w rejonie mostu na rzece Liswarta koło Panoszowa.

Aktualnie śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny. Jak ustalili policjanci, zmarły ostatnio przebywał w schronisku dla osób bezdomnych im. św. Alberta w Gliwicach. Osoby, które miały kontakt z mężczyzną proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem tel. 34 353 22 55 lub do najbliższej jednostki policji.

Przypomnijmy. Ciało mężczyzny odnaleziono w czwartek (21 lutego) i mogło znajdować się w okolicach mostu od kilku dni. Podczas oględzin nie znaleziono żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość mężczyzny. Zwrócono jednak uwagę na jego charakterystyczne tatuaże. Dalsze śledztwo przekazane zostało do Prokuratury Rejonowej w Lublińcu.

Wiele wskazywało na to, że w rejonie mostu doszło do potrącenia pieszego. Tymczasem, jak podaje piątkowa prasa – przyczyną śmierci mogło być pobicie. Dlatego właśnie Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu apeluje do mieszkańców znających denata o niezwłoczny kontakt i publikuje zdjęcie Tadeusza Kiedosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.