Udany finał akcji poszukiwawczej! Mieszkaniec Herb odnaleziony po dwóch tygodniach

Udany finał akcji poszukiwawczej! Mieszkaniec Herb odnaleziony po dwóch tygodniach

We wtorek 8 listopada policja odwołała poszukiwania mieszkańca Herb. Mężczyzna cały i zdrowy odnaleziony został na terenie rodzimej miejscowości. 

Wieczorem 24 października 31-latek opuścił miejsce zamieszkania, do którego nie powrócił i nie nawiązał z nikim kontaktu. Po przyjęciu zgłoszenia przez oficera dyżurnego KPP Lubliniec natychmiast podjęte zostały wszelkie możliwe działania zmierzające do odnalezienia mężczyzny.

Lublinieccy policjanci szczegółowo przeszukiwali rejon miejscowości Herby oraz byłej jednostki wojskowej usytuowanej w pobliskim kompleksie leśnym. Mundurowi sprawdzali również miejscowości przyległe, a także próbowali uzyskać informację na temat miejsca pobytu zaginionego rozmawiając z okolicznymi mieszkańcami – wymienia mł. asp. Ewelina Paruzel, rzecznik prasowy lublinieckiej komendy.

Jak wynika z informacji zamieszczonej na stronie KPP Lubliniec, mężczyznę odnaleźli policjanci Wydziału Kryminalnego w pobliżu składu skupu złomu w Herbach. 31-latek nie potrzebował pomocy medycznej.

Mundurowi złożyli podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.