Veronika & the Hjub – świąteczny koncert w restauracji LUBISTRO [29.12. godz. 20:00]

Veronika & the Hjub – świąteczny koncert w restauracji LUBISTRO [29.12. godz. 20:00]

29 grudnia o godz. 20:00 w restauracji LUBISTRO w Lublińcu odbędzie się koncert krakowskiego zespołu Veronika & the Hjub. Artyści wykonają świąteczne hity przeplatane balladami rockowymi i piosenkami z gatunku pop, soul oraz jazz.

Zespół Veronika & The Hjub, który powstał w 2016 roku w Krakowie, tworzą Weronika Kozłowska oraz Hubert “the Hjub” Charków.

Weronika Kozłowska – artystka, wokalistka, muzyk, absolwentka Szkoły Muzycznej I I II st. w Krakowie w klasie skrzypiec mgr. Pawła Stawarskiego. Laureatka wielu konkursów i festiwali (m.in. Talenty Małopolski, Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu, Wygraj Sukces). Uczestniczka programów Idol, The Voice of Poland. Szkoli się pod okiem wokalistów takich jak: Wojciech Myrczek, Małgorzata Zuber, Karolina Leszko czy Marcin Wawrzynowicz. Niski wzrost to jej cecha charakterystyczna, dlatego wielu zastanawia się, skąd w takim ciele aż 3-oktawowy głos!

Hubert “the Hjub” Charków – artysta, gitarzysta, aranżer, multiinstrumentalista. Na scenie charakteryzuje się niebywałą charyzmą. Miłośnik ambientu oraz przestrzennych brzmień gitarowych. Półfinalista programu Must Be The Music Tylko Muzyka. Współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Karolina Leszko, Azzja, Krzysztof Płonka, Ada Nasiadka, Weronika Kozłowska, Kuba Zaborski, Kuba Jaźwiecki, Julia Mii. Instruktor i realizator w projekcie “Just Cover It”.

Zapraszamy do Lubistro – nowoczesnej restauracji z włoską nutą. Lubistro stanowi część Lubisfery Rozrywkowego Parku Sportowego – miejsca rekreacji, świata zabawy i sportu dla całej rodziny, na który składają się strefa fitness&dance, korty tenisowe i stoły do ping-ponga, sale do squasha, trampoliny i dmuchańce dla dzieci, a także salon gier. W ofercie Lubisfery znajdują się treningi personalne, warsztaty dla dzieci i dorosłych, zajęcia dla grup zorganizowanych, koncerty oraz eventy.

Koncert świąteczny Veronika & the Hjub
Termin: czwartek, 29 grudnia, godz. 20:00
Miejsce: Lubistro (restauracja w Lubisferze), ul. M. Skłodowskiej-Curie 18, 42-700 Lubliniec
Wstęp: wolny
Rezerwacja stolików: tel. 502 909 711

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.