VII Śniadanie dla Przedsiębiorczych

VII Śniadanie dla Przedsiębiorczych

Serdecznie zapraszamy na #7 Śniadanie dla Przedsiębiorczych.
Tym razem spotkamy się w Lublińcu, a tematem przewodnim będą innowacje i nowe rozwiązania dla firm. Nasz gość specjalny to firma Digital Holding z Olesna, która zaprezentuje nam pokaz VR i AR oraz zagadnienia związane z promocją i marketingiem usług i produktów w internecie.

Nasze wydarzenia to nie tylko okazja do zareklamowania swojej działalności, ale także do nawiązania nowych znajomości i relacji biznesowych. Śniadania dla Przedsiębiorczych zawsze mają wymierną wartość dla uczestników – to prelekcja gościa specjalnego. Zawsze zapewniamy tematy, które dotyczą absolutnie każdego kto prowadzi własną działalność lub pracuje w firmie nastawionej na rozwój.

Śniadania oraz eventy Projektu Biznesowego to okazja do zbudowania i podtrzymania sieci kontaktów, relacji i poznania przedsiębiorczych osób, które faktycznie tworzą rynek. To także możliwość zaprezentowania tego, co oferujesz i co sprzedajesz. To nie tylko networking, ale również wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów w podnoszeniu zyskowności firmy, promocji i sprzedaży. A wszystko to w przyjaznej i niezobowiązującej atmosferze spotkania przy kawie i pysznym jedzeniu.

Zdjęcia z poprzednich edycji oraz pozostałych wydarzeń możesz zobaczyć na stronie: https://www.facebook.com/pg/projektbiznesowy/photos/?tab=albums

UWAGA!

Rejestracja mailowa na: karina@projektbiznesowy.pl z DOPISKIEM #7SDP lub tytułem #7SDP
Ilość miejsc: 30
Miejsce i czas spotkania: 8 maja 2017 r. o godz. 8:30, Lubliniec (miejsce podamy w terminie do tygodnia przed śniadaniem).
Koszt śniadania: 30 zł, płatne przelewem lub gotówką na miejscu

Zabierz koniecznie: wizytówki i pozytywne nastawienie!

Agenda spotkania:

1. Rejestracja gości, przywitanie
2. Część oficjalna:
Przedstawienie porządku spotkania
Wprowadzenie do idei członkostwa w organizacji Projekt Biznesowy
Przedstawienie uczestników śniadania
Gość specjalny – część szkoleniowa z Digital Holding (VR/AR)
3. Część nieoficjalna
Swobodny networking
Rozmowy, śniadanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.