WIELKA MOBILIZACJA! Wspieramy zbiórkę pieniędzy dla OSP Kochcice. [FILM]

WIELKA MOBILIZACJA! Wspieramy zbiórkę pieniędzy dla OSP Kochcice. [FILM]

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kochcicach apelują o wsparcie zbiórki środków na sprzęt ratowniczo-gaśniczy, który będzie stanowił wyposażenie nowego wozu bojowego GBARt 3/16 marki Volvo.

Wielokrotnie strażacy z Kochcic narażali życie i zdrowie aby zapewniać bezpieczeństwo okolicznej społeczności. Teraz to oni potrzebują naszej pomocy – PORA SIĘ ODWDZIĘCZYĆ!

Celem zbiórki jest pozyskanie środków na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Strażacy wymieniają tutaj takie elementy wyposażenia jak węże, prądownice, latarki, bosak, tłumice, pilarkę, podręczny sprzęt burzący, itp. Środki finansowe, którymi dysponuje jednostka są niewystarczające, ponieważ w tutejszej remizie trwa budowa nowego stanowiska garażowego. Dotychczasowe pomieszczenie jest zbyt niskie niskie aby zmieścił się w nim wymarzony, nowy samochód.

Co istotne – wszelkie prace budowlane wykonują… sami strażacy w czynie społecznym. Fundusze na zakup materiałów pozyskują m.in. poprzez zbiórki złomu prowadzone na terenie sołectwa. To chyba wystarczający powód ku temu aby wesprzeć niezłomnych ochotników.

Jesteśmy jednostką dynamicznie rozwijającą się, zrzeszającą wielu młodych ludzi, których chęć niesienia pomocy innym jest nieoceniona. Bardzo często na dźwięk syreny porzucają swoje codzienne obowiązki i z narażeniem swojego ratują czyjeś życie bądź mienie. Potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, by w sposób profesjonalny brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych, bo wyszkolenie i doświadczenie już posiadamy. Pomaganie innym leży w naszej naturze, więc kiedy my potrzebujemy pomocy, zwracamy się do państwa – apelują strażacy z Kochcic, dziękując za każdą pomoc.

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI: TUTAJ

  1. A gdzie wójt Czech ktory obiecal wyposazenie wozu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.