Wielka szansa dla najmłodszych miłośniczek tańca! Mażoretki “Copacabana” z Ciasnej ogłosiły nabór do trzech formacji

Wielka szansa dla najmłodszych miłośniczek tańca! Mażoretki “Copacabana” z Ciasnej ogłosiły nabór do trzech formacji

To wyjątkowa okazja dla dziewczynek z roczników 2008-2017 zainteresowanych tańcem. Jedna z najbardziej utytułowanych grup mażoretkowych w Polsce – posiadająca na swym koncie najważniejsze trofea wywalczone w kraju i na arenie międzynarodowej, ogłosiła właśnie nabór do swoich formacji!

Mażoretki “Copacabana” z Ciasnej działają i trenują przy tutejszym Gminnym Ośrodku Kultury. Początki grupy sięgają 2000 roku, ale wówczas, po kilku miesiącach zajęć, zespół przestał istnieć.

Dopiero w sierpniu 2003 roku Małgorzata Prowda – ówczesna saksofonistka Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ciasnej – podjęła próbę reaktywacji grupy. Był to strzał w dziesiątkę i dzisiaj, po wielu latach sumiennych treningów, obok Młodzieżowej Orkiestry Dętej, “Copacabana” jest artystyczną wizytówką gminy Ciasna, gromadząc w swoich gablotach liczne trofea wywalczone na największych zawodach – w tym Mistrzostw Polski, Europy i świata.

Nabór odbędzie się w dniu 2 września, w godzinach 16:15-16:45 oraz 4 września w godzinach 10:00-10:30. Adresowany będzie do trzech grup wiekowych (z roczników 2008-2017), przedszkolaków, kadetek oraz juniorek. Zapisy odbędą się w Hali Sportowej w Ciasnej.

Nabór odbywa się tylko i wyłącznie w podanych terminach. Dołączenie do zespołu w trakcie sezonu 2021/2022 nie będzie możliwe. Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dziewczynki, które chcą dołączyć do zespołu – czytamy na oficjalnym profilu Mażoretek “Copacabana” w portalu społecznościowym Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.