Wielki jubileusz piłkarskiego klubu z Sadowa. Pokój skończył 70 lat!

Wielki jubileusz piłkarskiego klubu z Sadowa. Pokój skończył 70 lat!

LKS “Pokój” Sadów świętuje w tym roku 70-lecie działalności. Z tej okazji w ten weekend zorganizowany został festyn, który połączony był ze świętem Sadowa.

Obchody rozpoczęły się w sobotę uroczystą Mszą Św. w kościele pw. Św. Józefa. Podczas części oficjalnej zostały wręczone odznaczenia i podziękowania dla osób zasłużonych dla rozwoju klubu i lokalnej społeczności. Następnie na scenie zaśpiewała Patrycja Dorosiewicz. Gwiazdą wieczoru był Toby z Monachium, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Występ artysty rozkręcił publiczność do tego stopnia, że ta domagała się bisu. Wieczorną zabawę taneczną poprowadził zespół Revo.

Pasmo niedzielnych atrakcji rozpoczął mecz towarzyski, w którym LKS “Pokój” Sadów zmierzył się z Reprezentacją Śląska Oldbojów. Gospodarze festynu ulegli przeciwnikom 4:5. Na scenie wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Sadowie. Następnie dla najmłodszych zorganizowano gry i zabawy z animatorem. Spore zainteresowanie wzbudził pokaz umiejętności piłkarskich zaprezentowany przez Dawida Krzyżowskiego. Gwiazdą wieczoru była grupa muzyczna Freaky Boys. Ostatnim akcentem jubileuszu Pokoju Sadów była zabawa taneczna, którą poprowadził Adrian Lempa.

Zdjęcia z imprezy dostępne są TUTAJ
Na podstawie / zdjęcie: koszecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.